Reklamní nabídky

Chcete bydlet bez starostí? Dřevostavby na klíč vám to umožní

Romantika rodinných domů nedá mnoha lidem spát. Jedná se o idylické bydlení pro rodiny, krásné prostředí pro výchovu dětí a vytoužený ničím nerušený klid. Vlastní rodinný dům již nemusí být nedostupnou investicí, ale snadno dosažitelným luxusem, který si můžete pořídit v podobě dřevostavby.

zDřevostavby jsou v současné době na vrcholu popularity, postarala se o to nejen jejich nízká cena, ale i řada výhod, kterými v mnoha ohledech překonávají zděné domy. Moderní dřevostavbu byste od běžného domu pravděpodobně nepoznali, jsou totiž k nerozeznání. Jediným společným prvkem jsou fasádní prvky, jinak se prakticky ve všem liší. Představíme si dřevostavbu od společnosti Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která je jednou z mála českých firem specializujících se na stavbu dřevostaveb na klíč.

Moderní dřevostavby

Základem moderní dřevostavby je pevná dřevěná konstrukce z KVH hranolů. Pro výstavbu se dále používají pouze moderní materiály, které jsou ekologicky nezávadné, jde například o desky FERMACELL a izolaci ISOVER. Doba výstavby je velmi krátká, nepoužívají se při ní žádné mokré procesy, celková realizace trvá kolem 3 měsíců. Jde o opravdu o rekordní dobu. Díky pokročilým izolačním vrstvám dřevostavba skvěle izoluje teplo a hluk, vaše náklady na vytápění se tak sníží na úplné minimum. U dřevostavby je fascinující, kolik nabídne prostoru, díky štíhlým obvodovým stěnám si budete užívat o 10-15m2 více místa, než by vám poskytl zděný dům na stejné zastavěné ploše.

Pořízení dřevostavby je velmi nenáročné, jelikož jsou to domy na klíč, pouze si vyberete vhodný dům a ten vám firma na vašem pozemku postaví. Vy se jen můžete těšit na vaše nové bydlení. U dřevostaveb je k dispozici i výhodné financování, aby byly dostupné všem. Pokud jste pro svou rodinu ještě nenašli ideální bydlení za příjemnou cenu, dřevostavby vám ho zajistí.