Reklamní nabídky

Přeneste své snímky do vlastního fotokalendáře

Ani v dnešní digitální době, kdy máme své diáře v mobilních telefonech, nebo stejně jako jiné údaje v počítačích, se neobejdeme bez kalendáře. Může stát na psacím stole doma nebo v kanceláři, případně viset na stěně. Pro nadcházející rok 2017 si můžete pořídit jedinečnou novinku v podobě fotokalendáře.

14963401_1701811613469679_3475084559320978615_nNa tom by nebylo nic zvláštního, neboť kalendáře s fotkami na nejrůznější témata každý z nás zná. Ovšem v tomto případě se jedná o fotokalendáře, do kterých si můžete nechat natisknout fotografie z vlastního rodinného alba. Fotokalendář, který bude sloužit svému hlavnímu účelu, vám navíc umožní mít denně na očích své blízké, případně svého domácího mazlíčka nebo oblíbenou krajinu u nás či v zahraničí. Vlastní snímky tak můžete mít na fotokalendáři stolním či nástěnném. V obou případech se jedná o špičkovou kvalitu, a přestože jsou fotografie tištěny na vysoce lesklý papír, jsou ceny fotokalendářů přijatelné. U čtrnáctidenních stolních kalendářů můžete mít 28 fotografií a u týdenních 54 snímků. Na nástěnný kalendář formátu A3 nebo A4 se vejde 13 i více vašich vlastních fotografií. Posledním typem je roční kalendář formátu A3, na kterém mohou být čtyři fotografie. Vlastní fotokalendář si můžete během krátké chvíle vytvořit na PrintMall.cz.

Fotoknihy

Ve své domácí knihovně můžete mít vedle ostatních knih také fotoknihu s vlastními fotografiemi. Obvykle si každý ukládá rodinné fotky do krabice od bot a ti pořádkumilovnější se pořizují fotoalba. Vyšší kategorií, která splňuje profesionální nároky, jsou fotoknihy. Jedná se o špičkový výrobek, který snese srovnání s cestopisnými knihami, ve kterých jsou lesklé listy s fotografiemi z různých částí světa. A teď si představte, že takovouto knihu můžete mít ve své knihovně také, ovšem s tím rozdílem, že bude obsahovat výhradně vaše fotky. Můžete si tak nechat zhotovit fotoknihu různě tématicky zaměřenou. Například budete mít fotoknihu svých dětí, vnoučat nebo dovolených. Může to být i skvělý tip na vánoční dárek pro vaše rodiče.

Fotomagnetky

Jistě každý zná magnetky s nejrůznějšími obrázky, kterými se zdobí hlavně ledničky doma v kuchyni nebo v zaměstnání. Originálním nápadem jsou ovšem fotomagnetky, na kterých můžete mít foto svého vnoučete, pejska, oblíbeného místa nebo čehokoliv jiného, co jste si sami vyfotografovali.