Reklamní nabídky

Zloději mají nového úhlavního nepřítele, fotopast

Zloději po celém světě mají mnoho fíglů, jak se dostat na pozemek nebo přímo do domu, kde budou loupit. Na mnoho klasických bezpečnostních prvků už si zvykli a ví, jak na ně vyzrát. Pouze jedna technologie jim dělá vrásky a tou jsou fotopasti, které se nikomu nedaří obejít.

Hlavním esem v rukávu fotopastí je skutečnost, že o nich ví jen jejich majitel. V exteriéru se obvykle umístí na strom, kde se díky dokonalému maskování stanou neviditelnými. Ačkoliv fotopast nikdo nevidí, fotopasti neunikne vůbec nic. Nejedná se o primitivní přístroj, který natáčí v kuse nebo ve smyčce. Fotopasti jsou geniální a zaznamenávají jen tehdy, když k vám vnikne nezvaný návštěvník.

Nepřekonatelné fotopasti

Absolutní špičkou na trhu jsou fotopasti Bunaty a to hlavně proto, že jsou nejdokonalejší. Jsou umístěny v maskovaném kovovém pouzdře, ve kterém odolají všem podmínkám. Nepotřebujete k nim zdroj elektrické energie a tak je můžete umístit kdekoliv na pozemku. Jejich ultra rychlé senzory jsou přesné a fotopast vyfotí návštěvníka během zlomku vteřiny. Fotopast Bunaty si můžete pořídit i s GSM modulem a mít tak pozemek pod kontrolou v reálném čase. Všechny čerstvě pořízené fotografie vám budou hned zasílány na telefon nebo i emailem.

Často se stane, že k vám někdo vnikne na pozemek a vy o tom ani nevíte, s fotopastí budete vědět o každém, ať je to soused, pošťák nebo třeba nějaký vandal. Mnoho lidí se o své bezpečí obává v nočních hodinách, s fotopastí se ovšem můžete cítit v bezpečí i v noci, protože pracuje nonstop a i večer pořídí kvalitní snímky každého vetřelce.

Fotopasti Bunaty jsou dostupné v mnoha provedeních, každý model se nabízí za příjemnou cenu. Jde o minimální investici, která vám dopřeje maximální pocit bezpečí. Online si můžete fotopast pořídit kdykoliv a mít pod kontrolou celý svůj pozemek.