Ostatní tvorba

Originální párové tetování jako forma umění

Tetování je formou zdobení těla, které má nesmírně starou tradici, která byla mnohdy spojena s rituály. Dnes je zdobení těla s pomocí tetování nesmírně populární a jeho rozmanitost neměla obdoby. Tetovat se můžete nejen vy sami, ale také v páru. Tetování se tak stane jakýmsi propojením mezi dvěma či více lidmi. Mnohdy nese také mnohem hlubší významy.

Tetování jako umění

Tetování bylo povýšeno mnohem výše než jen na „obyčejné“ zdobení těla. Umělci se dnes doslova předhání v tom, kdo navrhne lepší či zajímavější tetování, které bude vytvořeno nezvyklou metodou. Do tetování se promítá estetická a významová složka. Některá tetování nesou jen složku estetickou, člověk si je pořizuje jen proto, že krásně zdobí tělo. Mnohá tetování však mají hlubší význam, který je mnohdy pro ostatní osoby skrytý.

Spojeni tetováním

Tetování se používá i jako jistá forma propojení mezi dvěma či více lidmi. Lidé si nechávají vytetovat stejná tetování či tetování, která do sebe jaksi zapadají. Nejedná se o žádné nepromyšlené kousky, ale o opravdu krásné druhy tetování, která osoby zvláštně propojí.

Jemné podobnosti a odlišnosti, které propojují. 

Krásná originální forma párového tetování.

Pro romantické duše, které milují malého prince.

Párové tetování má své jedinečné kouzlo. 

Zvolit můžete i trochu infantilnější kousky. Tetování si mohou nechat vyhotovit i kamarádi. 

Pečlivá tatérská práce.

Originální propojení dvou osob.

Zvolit můžete i veselé tetování.

Sourozenecké tetování v praxi. 

Tolik oblíbené avokádo ve formě tetování. 

 I takto může vypadat párové tetování. 

Důležité je, aby tetování vypovídalo něco o vás a vaší druhé polovičce. Zůstane vám již do konce života a byla by škoda, aby vás tetování po letech zbytečně trápilo. Párové tetování, které má smysl, totiž může i samotné vypadat dobře.