Ostatní tvorba

Korejský umělec ukazuje, jak namalovat květiny krok za krokem

Návody na malbu či kresbu jsou ideální pro začátečníky, kterým chybí dostatečná kreativita a učí se, postupy, jak co kreslit. V dnešním článku vám přinášíme postup korejského umělce, který ukazuje, jak kreslit květiny.

Kresba květin

Pro ostřílené umělce je kresba či malba květin něčím, co zvládají levou zadní, to však neplatí pro začátečníky, kteří si ani v tomto ohledu nevědí rady. Ideální jsou pro ně návody, které jim poradí, jak si v začátcích poradit. Nádherně vypadají malované růže, tulipány, narcisy i kaktusy. Korejský umělec Kate Kyehyun Park vytváří skvělé tutoriály o tom, jak nakreslit právě tyto květiny. Je nesmírně známým na Instagramu a inspiruje svou tvorbou mnoha dalších umělců.

Používá jasné rozvržení a skici, které vám přiblíží rozvržení květů. Díky tomu budou květy symetrické a budou vypadat přesně tak, jak mají. Vyzkoušejte si načrtnou narcisky z různé perspektivy. 

Naučte se malovat takto krásné květy i vy. 

Luční kvítí vypadá opravdu nádherně. I to se naučíte jednoduše namalovat díky náčrtům korejského umělce. Vyzkoušejte si nakreslit třeba tuto květinu. 

Vyzkoušet si kresbu a malbu tulipánu můžete z různých perspektiv. 

Krásně vypadají také malované tulipány, které si díky návodu snadno vytvoříte. 

Korejský umělec tvoří opravdu jednoduché květinové obrazy, které však vypadají nádherně. Nejsou nijak přeplácané, plné zbytečných obrazců a tvarů. Pusťte se do tvoření i vy.

Výtvory korejského umělce jsou opravdu inspirativní. Pusťte se do tvoření i vy, budete potřebovat malé štětce, akvarelové či vodové barvy, tužku a vhodné papíry. Stačí si květiny vždy předkreslit a natrénovat si jejich kresbu. Se stínováním vám mohou pomoci právě nákresy korejského umělce.