Ostatní tvorba

Make-up artist: Nový druh umění, který vám zamotá hlavu

Rozvoj ve světě umění se týká nejen nových prostředků a náčiní, ale objevují se stále nové a nové druhy pojetí umění. Nyní je velmi oblíbená práce s make-upem, který vás dokáže změnit natolik, že vás ani váš vlastní manžel či manželka nepozná. Seznamte se v dnešním článku s tím, co dokáže make-up.

Make-up umělkyně

Dnešní článek je věnován výsledkům práce Moniky Falcik, která žije v Litvě a její 23 let. Už jako mladší ji bavilo pracovat s make-up, ale až později objevila talent, který v tomto oboru má. I když vystudovala španělskou filologii, rozhodla se živit jako make-up artistka. Změna, kterou dovoluje make-up je totiž obrovská a můžete si tak pohrávat se svou vlastní vizáží a vytvářet zajímavé proměny, které mívají hlubší smysl.

Inspirace na vánoční období. Převlékněte se za Grinche a přidejte k tomu jedinečný make-upu, který překvapí vaše okolí. 

Práce s make-upem není úplně jednoduchá. Chce to dobrý výběr kosmetiky, ale také přesnou ruku a smysl pro detail.

Proměňte se díky make-upu v cokoliv budete chtít. Můžete se stát inspirací pro mnohé další osoby, které by něco podobného chtěli zkusit. 

Opravdu skvělá výtvarná práce, bez ní by to ani v tomto oboru nebylo možné. Všimněte si detailního stínování, které vytváří 3D efekt a trochu nechutnou představu.

Vyhrát si můžete s make-upem dle vaší fantazie. Stačí se nebát výzev a zkoušet stále nové nápady. 

Jakou sílu může mít obyčejné stínování, to prozradí právě make-up a šikovná umělkyně. 

Tento make-up prvek byl velmi oblíbený na halloweenských party. Abyste nakreslili vaše oko na svou dlaň, musíte být opravdu velmi šikovní. 

Žena a muž. Změna jen drobných detailů, které vytvoří někoho naprosto jiného. 

Trochu morbidní make-up, který se však skvěle hodí na halloweenskou party či maškarní.