Focení Foto Retušování

Ukrajinská umělkyně představuje, jak se dají vylepšit nudné fotografie

Fotografie byla v minulosti zpravidla médiem, které se zaměřovalo na přenášení reality. Dnes díky novým technologickým možnostem můžete fotografie a zobrazovanou realitu snadno upravovat. Přesně tak činí ukrajinský umělec, který vylepšuje nudné fotografie s použitím Photoshopu. Nechte se inspirovat její tvorbou i vy.

Pár kliknutí

Ukrajinská digitální umělkyně Viktoria Solidarnyh odhaluje, že Photoshop dokáže opravdu magické věci, zvláště v rukou opravdu nadaného člověka. Viktoria manipuluje s tím, co fotografie zobrazují a přidává jim na propracovanosti. Kombinuje obyčejné fotografie s dalšími prvky tak, aby vypadaly jako z pohádky. Spojuje běžné, často nesouvisející obrazy a vytváří mystické paralelní světy. Ponořte se do jejích magických obrazů, za kterými se skrývá pěkná řádka práce.

Viktoria kombinuje základní fotografii s dalšími prvky. Vybírá si vhodné pozadí, detaily a věci, které by na fotografii neměly chybět. Za jednou takovouto upravenou fotografií se skrývají hodiny práce.

S každým detailem se fotografie stává zajímavější. Viktoria upravuje fotky opravdu do detailu a z obyčejného snímku vytvoří pohádkovou představu. 

Věřili byste, že lze něco takového vytvořit?

Stát se princeznou jen díky Photoshopu, i to je možné. I z klasické maturitní fotografie lze vykouzlit dokonalý výsledek. Za takovýmto výsledkem stojí několik hodin práce a dostatečná fantazie.

Kvalitní výsledek je dán i množstvím zajímavých detailů, které dotvoří pohádkovou atmosféru. Všímejte si všech použitých detailů. 

Některé výtvory musí stát její autorku nesmírné množství práce. 

Inspiraci pro svá díla hledá Viktoria ve svém okolí a představách. Z obyčejné fotografie lze vytvořit i takto magický výsledek. Vyzkoušejte si práci s Photoshopem i vy. Můžete si z obyčejné fotografie vykouzlit podobné výtvory. Pusťte se do tvoření i vy.