O portálu

Vítáme vás na portále GrafickeKresleni.cz. Můžete u nás sledovat podrobné návody na grafické kreslení. Jedná se především o návody na grafické editory Photoshop CS, Gimp a další. Můžete se inspirovat a tvorbu si sami vyzkoušet, tvorba profesionálního designu, animací, tapet a veškeré ostatní grafiky, není těžká, s kvalitními návody, které u nás naleznete, se i Vy můžete stát kvalitními grafiky a tvůrci.

Naleznete u nás naše vlastní návody, dále návody z různých zahraničních stránek, u nich i odkaz na původní zdroj, dále návody od samotných uživatelů tohoto portálu. Na rozvoji se můžete podílet i vy a zasílat návody, v tomto případě se můžete zviditelnit a vaši tvorbu uvidí mnoho návštěvníků tohoto portálu.

Kromě návodů na grafické kreslení se naučíte pracovat s různými technikami kreslení tužkou a také profesionální úpravou fotografií, portál se neustále rozšiřuje. Můžete u nás listovat jako v magazínu, pravidelně publikujeme nové a nové návody a příspěvky. Pokud nemáte žádný grafický editor, tak si můžete v sekci Programy ke stažení stáhnout nejpoužívanější a nejrozšířenější editory pro grafickou tvorbu.

Tento portál se neustále rozvíjí, sledovat ho můžete i na Facebook stránkách a pokud byste měli nápady na rozšíření nebo konkrétní otázky na nás, tak neváhejte a kontaktujte nás.

Přejeme vám mnoho úspěchů při tvorbě