Kreslení

Umělkyně, která zachycuje každodenní život matky

Nechte se inspirovat malířkou, Jyldyz Bekovou, talentovanou umělkyní a oddanou matkou dvou krásných dětí, Arina a Kamilla, která se rozhodla ukázat svůj život rodiče v zábavných a rozkošných ilustracích. 

Inspirací se stává každodennost

Pro mnoho umělců se stal každodenní život velkou inspirací. Odvrací hlavu od představ a fantazie a naopak se zaměřují na realitu. Zobrazení reality se pro ně stává něčím cennější. Má ostatním ukázat, jak běžně prožíváme každodennost, i když se to někdy bojíme přiznat, jak žijeme, že jsme vlastně normální obyčejní lidé se starostmi, které má mnoho dalších.

Život rodičů

Velká změna v životě nastává ve chvíli, kdy se pár stane rodiči. Změní se jejich pohled na život, jejich priority a dítě jim vtrhne do jejich “normálního” života. Každodennost rodičovství zobrazuje právě umělkyně na svých akvarelech, které jsou zábavné, trefné a nechybí v nich dávka preciznosti. Nechte se inspirovat i vy a vytvořte vlastní ilustrace inspirované vaším životem.

Umělkyně znázorňuje to, co každá matka zná, ale neuvědomuje si, že to zažívají tisíce dalších matek. Ano, i ty, které se na sociálních sítích fotí jako nejspokojenější matky na světě.

Není tomu někdy tak?

Umělkyně je velmi talentovaná a skvěle vystihuje emoce.

Když vám do života vkročí dvě dítka, všechno se brzy změní.

Muž a žena a trefné znázornění toho, jaký přístup mají k životu.

V mnoha směrech jsou kresby autobiografické a nechybí jim dávka pravdy, ale také legrace.

Stresy, které dennodenně matky zažívají, jsou opravdu velké, zvláště pokud mají více dětí. Ilustrace by se skvěle hodily do knihy o matkách a problémech, které musejí denně zvládat a řešit.

Klasické přání každé matky, ať to dítě aspoň chvíli spí. Autorka ilustrací skvěle zobrazuje běžné situace, které nás v životě provázejí.