Kreslení

20 komiksových snímků, které ukazují, jak se změní váš život po narození dětí

Zajímáte se o tvorbu komiksu? Autoři komiksu se často nechávají inspirovat životními událostmi, situacemi a změnami, které v životě probíhají. V tomto případě se jedná o komiksy inspirované změnou, která přichází s narozením dětí. 

Rodičovská láska

I když všichni rodiče své děti bezmezně milují, musíme si na rovinu přiznat, že to s dětmi často není zrovna med. Tuto skutečnost však mnoho rodičů nepřiznává, aby nebyli označení za špatné rodiče. Existují však také skupiny rodičů, kteří mezi sebou své rodičovské zážitky a proměňující se rodičovskou lásku sdílí. Podívejte se v dnešním článku na komiksové snímky, které vás mohou inspirovat ke tvorbě vlastních komiksů nebo vás alespoň pobaví.

Běžně připravená večeře, čerstvá o několika chodech se mění na mix rozjedených jídel a vaši už dvě hodiny uvařenou kávu, které jste se ani nestihli dotknout. 

S rodičovstvím přichází i změna vidění světa, kterou pochopí jen rodiče.

Méně času, více starostí a vy se musíte často omlouvat, že přijdete jednoduše později. 

Jak vypadá změna v rozložení spacího prostoru u vás doma po narození dítěte?

Důležité je vydržet do té doby, než dítě trochu odroste a vy získáte více času na sebe. 

Klasická cesta do obchodu se z desetiminutové procházky mění na cestu, které věnujete dvě hodiny, jelikož dítě se nutně potřebuje zastavit u každé zajímavosti a tu náležitě prozkoumat.

Trochu drsnější ukázka toho, jak může rodičovství zasáhnout do vašeho života. Místo cestování, létání s výhledem na nejkrásnější místa světa, budete doma spokojeně zírat do pračky a odpočívat se sáčkem brambůrků.

Dříve jste měli mnoho času na různé koníčky  a zážitky, poté jednoduše nic nenalezeno.

Rodičovská realita týkající se sexuálního života.