CRM systém je možnost, jak zase začít prosperovat

Estimated read time 2 min read

Mnoho společností prožívá během krize nelehké období a přemýšlí o změnách, které by jejich podnikání opět dostaly do stavu, kdy budou prosperovat. Pokud jste doposud nevěnovali dostatek pozornosti důležitým procesům ve vaší firmě, je nejvyšší čas to napravit. Málokterá firma pracuje skutečně efektivně, umí správně plánovat práci, řídit projekty nebo automatizovat procesy. Vše se může změnit, když se pořídí kvalitní CRM systém. Dokáže změnit každou firmu od základů.

Proč byste měli pořídit CRM systém?

Mnoho lidí používá pro řízení firmy mnoho programů, mezi kterými se přepíná. Může jít o účetní program, program pro zadávání úkolů, řízení projektů nebo třeba emailového klienta. Používání většího množství nástrojů jen zabírá čas a vytváří chaos. CRM systém může všechny tyto funkce pojmout, takže vám k řízení firmy bude stačit jeden jediný software. Pokud hledáte pro projektové řízení – software, nejlepší volbou je AutoCRM. Jde o nejvyspělejší tuzemský CRM systém, který bude upraven tak, aby obsahoval všechny funkce, jaké potřebujete používat. Má jednoduché a přehledné rozhraní, které je rozdělené do jednotlivých entit podle toho, čemu se potřebujete věnovat.

Můžete odsud rozdělovat práci zaměstnancům, přiřazovat je k projektům, sledovat stav projektů a plánovat další zakázky. U zaměstnanců můžete sledovat potřebné informace, od jejich harmonogramu až po docházku. Můžete odsud komunikovat s klienty, vést si u nich potřebné informace nebo jim třeba hromadně rozesílat newslettery a nabídky.

Funkcí může být nespočet, může mezi ně patřit i fakturace, správce souborů nebo správce reklamních kampaní. Můžete si zde zobrazovat také důležité statistiky a informace, které jste předtím neznali, třeba zisk za různá období, vývoj návštěvnosti webu, efektivitu zaměstnanců a mnoho dalšího. Vyzkoušejte si tento software zdarma na AutoCRM.cz.

Další články:

Další články autora: