Kreslení

3D kresby, u kterých nebudete vědět, zda se jedná o realitu, nebo iluzi

3D kresby a malby jsou opravdu jedinečné a dokáží publiku pořádně zamotat hlavu. Dnes je 3D umění nesmírně populární a tvoří tak nejen graffiti umělci, ale i mnoho dalších klasičtějších autorů. Prohlédněte si 3D kresby, které vám zamotají hlavu a vykouzlí ojedinělou iluzi.

3D umění

Tvorba 3D umění není žádná brnkačka. Chce to trpělivost, nadhled a talent, o kterém se zdá mnoha osobám. K tomu, abyste si představili, jak kresba bude vypadat z jednoho úhlu pohledu či jiného, potřebujete velkou představivost a znalost dané techniky.

Německý umělec

Stefan Pabst je profesionálním německým umělcem, který se snaží o inspiraci skrze svou tvorbu. Nejenže tvoří 3D kresby a malby, ale na svém kanálu představuje videa, ve kterým popisuje, jak své kresby a malby vytváří a učí ostatní, jak na to. Zaměřuje se na různé motivy, ale vše je vypracováno v podobě 3D iluze. Jeho tvorba je opravdu jedinečná a je až neuvěřitelné, jak jeho kresby působí realisticky a živě.

Tvorba

Stefan ke své tvorbě používá tužky, oleje a pera a kreslí na obyčejný papír. Jeho tvorba zobrazuje zvířata, předměty každodenního života, postavy popkultury, celebrity, ale také mnoho dalších. Užijte si iluzí, které si pro vás německý umělec připravil.

Vykouzlit černou díru v papíru není taková věda.

Nepřijde vám to až zázračné?

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak se 3D kresby vytváří?

Co je realita a co je pouze iluze?

I pár kapek vykouzlí zvláštní iluzi. 

Šikmá věž v Pise může být i u vás doma.

Tato malba je opravdu dokonalá, přitom se jedná o malbu na obyčejném kousku kartonu. Zkuste se i vy pustit do 3D kreslení a objevte kouzlo této tvorby.