Reklamní nabídky

4 tipy, jak na romantické svatební fotografie s prskavkami

Svatba bývá tím nejkrásnějším dnem v životě. A abyste na něj mohli ještě dlouho vzpomínat, je dobré během svatebního dne pořídit nespočetně mnoho svatebních fotografií. Zatímco na některých budete se svými známými, jinde budete s kamarády a přáteli. Některé zase budou zachycovat jenom sílu okamžiku, která se vám tak moc vryla do srdce. Pokud chcete mít opravdu originální svatební fotografie, nebudete ani minutu přemýšlet nad prskavkami, které se staly součástí svatebních fotek stejně jako se stala součástí dne noc.

Připravte si kyblík

Mnozí lidé však netuší, jak s prskavkami zacházet poté, co se vyfotí sada fotografií. Většina je hází do odpadního koše, ale to je chyba. Svatební prskavky jsou totiž vysoce jedovatou zábavní pyrotechnikou, která by se měla správně zlikvidovat. A ne, opravdu se nelikviduje tak, že se jenom hodí do odpadkového koše.

V ideálním případě si připravte kyblík nebo jiná plechová nádoba, kterou napustíte vodou a do které budete prskavky odkládat. Vyhnete se tím jejich možnému dalšímu zapálení nebo podpálení něčeho.

Zapalujte prskavky jednu o druhou

Aby se vám nestalo, že dříve, než vyfotíte fotografie, několik prskavek zhasne, zapalte je všechny najednou. Jenže jak to udělat? Přece jenom nemáme tolik prstů, které by zapálily několik desítek prskavek. Pravdou je, že s pomocí plynového zapalovače je možné zapálit jenom jednu či dvě prskavky. Další pak zapalujte o ty, které už hoří. Je to jeden z nejrychlejších způsobů, jak rychle zapálit prskavky, které se budou vyjímat na svatební fotce.

Začněte, až bude šero

Pokud chcete mít na svatebních fotografiích prskavky, rozhodně byste neměli začínat dříve, než padne tma. Nemusíte sice vyčkávat až do úplné tmy. Stačí, když padne šero. Jen tak prskavky skutečně vyniknou v plné své kráse.

Použijte co nejdelší prskavky

Nemyslete si, že se stavební fotografie s prskavkami nafotí na jedno cvaknutí. Opakovat se to bude nějakou chvíli. Proto si pořiďte nejdelší prskavky, které na trhu najdete. Aby alespoň dvoje proběhnutí novomanželů pod prskavkovou bránou proběhlo.