Reklamní nabídky

Ceny potravin rostou, kvalita klesá. Začněte s chovem domácích zvířat!

Kdy jsme mohli naposledy slyšet, že by se něco zlevňovalo? Roste cena elektřiny, vody, plynu, nemovitostí a mohli bychom ještě dlouho pokračovat. Bohužel je často vysoká cena i těch nejzákladnějších potravin. Kdyby byla alespoň cena úměrná kvalitě, ale mnohdy je kvalita až zarážející a bio potraviny jsou natolik drahé, že si je může dovolit málokdo.

Začít můžete slepicemi

Slepice patří mezi nejméně náročná domácí zvířata, která se chovají, a jejich užitečnost vás bude neustále ohromovat. Vzhledem k nízké pořizovací ceně si může slepice na zahradu pořídit kdokoli. Zajistí vám neustálé zásoby čerstvých domácích vajíček. Domácí vajíčka obsahují mnohem více vitamínů i dalších složek. Budete vědět, že jsou od zdravě chovaných slepic. Pokud se obáváte nákladů na krmivo, buďte bez obav, slepice nepohrdnou žížalami, brouky a červy, které najdou na zahradě. Spořádají zbytky z vašeho jídla a můžete je jen trochu přikrmovat. Slepice je zábavné pozorovat a zajisté oživí vaší zahradu. Kurník pro slepice není drahý, můžete ho pořídit na caskrmeni.cz v různých velikostech i provedeních, třeba i s výběhem.

Králíci

Velmi populárním zvířetem na chov jsou králíci. Věděli jste o tom, že nežijí v klobouku? Nenechte se zmást kreslenými ušáky, lepším domovem jim bude vzhledná králikárna, kde jim bude nejlépe. Můžete je chovat na maso i na mazlení. Pokud je budete chovat na maso, rozhodně si ke králíkům nebudujte citové vazby, jinak králík neskončí na pekáči, ale na gauči jako roztomilý společník. Chov králíků je velmi populární a rychle se vám budou také množit, takže pořizovací náklady se vám brzy vrátí.

Caskrmeni.cz vám nabídne nejen ideální místo pro slepice a králíky, ale i další zvířata, můžete zde pořídit i levný kotec pro psa. Vždy můžete vybírat z mnoha provedení takový produkt, který vám bude vyhovovat nejlépe.