Kreslení

Akvarel a inkoust v souhře: Takový je výsledek!

Clementine Petrova se rozhodla nechat své práce a stát se na plný úvazem ilustrátorkou, čímž by si nejen splnila svůj sen, ale přinesla do světa umění novou inspiraci. Při malování používá akvarel a inkoust a vytváří ilustrace, které se vážou k jejímu životu. Mají své kouzlo a pohladí vás po duši. Prohlédněte si její jedinečné ilustrace.

Nová práce

Mnozí z nás zůstávají v zaměstnání, které je nebaví, neuspokojuje je a bojí se jí opustit. Právě to se rozhodla změnit Clementin, která svou nudnou práci opustila a rozhodla se tvořit. Mnohdy vstoupit do umělecké branže nemusí být snadné. Začala pracovat jako ilustrátorka na volné noze a brzy se ji začali hrnout nabídky na ilustrování. Vytváří však často také osobní ilustrace, které vypovídají o jejím životě a můžete tak díky nim nakouknout do jejího soukromí.

Akvarel a inkoust

Při ilustraci používá inkoust a dokresluje ilustrace akvarelem, který jí dává při tvoření velkou volnost. Akvarel je ideální při tvorbě ilustrací, zvláště těch pohádkových, které vám zamotají hlavu.

Nádherné ilustrace, které jsou precizně propracované, mají nápad, osobitý styl a působí velmi moderně.

V ilustracích Clementina zobrazuje její běžný život, přírodu a různé životní situace.

Pusťte se do tvorby i vy

Stále se rozmýšlíte, zda se do vlastní tvorby pustíte i vy? Neváhejte a seberte odvahu jako Clementina. Vše samozřejmě nepůjde hned, protože žádný učený z nebe nespadl, ale můžete se postupně propracovat k tomu, že vás vaše práce bude nejen živit, ale také těšit. Stačí sebrat odvahu a popustit uzdu vaší fantazii. Můžete se pustit do malování, kreslení, tvorby komiksů, ilustrací, ale třeba také fotografování. Uměleckou činnost si vyberte podle vlastních preferencí.