Ostatní tvorba

Transformujte každodenní objekty v něco jedinečného

Umění je všude okolo nás. Musíme se ho jen naučit vidět a proměňovat obyčejné předměty v něco, co můžeme nazývat uměním. Otevřete oči a hledejte, co okolo vás jde proměnit v něco zajímavého a jedinečného, co má například vtip nebo kreativní nápad. Jistě toho najdete mnoho.

Potenciál objektů

Autorkou těchto zajímavých objektů je ruská umělkyně Tatiana Khlopková, která vytváří zajímavé umělecké počiny z běžných objektů. Přidává k nim nevšední doplňky, fotí je ze zajímavých úhlu, pracuje s barvou, funkcí, ale i složením objektů. Sama říká, že věří v potenciál každého objektu, musíte ho jen objevit. Skrytý potenciál se podle ní  skrývá opravdu v každé věci, navíc každý člověk může v daném objektu najít mnoho zajímavých potenciálů a různých možností.

Hvězdou sociálních sítí

Díky takovýmto výtvorům budete nejen rozvíjet svou kreativní část mozku, ale oslovíte i široké obecenstvo. Mnoho osob, které se tímto druhem umění zabývá, se snadno a rychle stalo hvězdou sociálních sítí. Nápad a kreativita je v tomto směru velmi důležitá.

Potenciál je skryt všude okolo vás, stačí se ho snažit najít. K proměně objektů můžete využívat nejrůznějších kombinací, barev či kreací. Jde vždy o to najít jiné využití daného obrazce či předmětu a zajímavě ho zkombinovat. 

Kreativní způsob dekorace, který připomíná zimní čepice.

Je to leknín nebo je to malířská paleta?

Někdy stačí opravdu málo.

Popusťte uzdu své fantazii a najděte skrytý potenciál.

Dívejte se okolo sebe.

A objevujte zajímavé podobnosti.

Popusťte uzdu své fantazii.

Objevíte v sobě řadu zajímavých nápadů. Pusťte se do tvoření i vy a objevujte umění všude okolo vás. Stačí se dívat a začít tvořit.