Kreslení

Komiks o kostce ledu, který rozesměje a inspiruje

V dnešním článku vám přinášíme inspiraci v podobě jedinečného komiksu, který v sobě nese opravdu dokonalý nápad. Komiks o kostce ledu byl pro umělce Wonga začátkem v jeho kariéře. Hrál si s nápadem, že vytvoří komiks a nakonec vytvořil opravdu povedenou sérií komiksů, které vás jednoznačně pobaví. 

Těžké začátky

Peng Ven Wong založil svou kariéru na roztávající se ledové kostce, tedy na komiksu o ní. Nápad vznikl velmi jednoduše, přemýšlel, o čem by mohl komiks vytvořit, seděl, objednal si sodu s kostkami ledu a nápad se dostavil. Jednoduše přemýšlel o tom, jak dlouhou životnost má taková kostka ledu. Začali ho napadat opravdu originální vtipy a rozhodl se, že o kostce ledu komiks musí vytvořit.

Oblíbené komiksy

Forma komiksu je v běžném i uměleckém světě velmi oblíbenou. Velmi trefně často naráží na nejrůznější problematiku, ale lehčí formy komiksu dokážou rozesmát a potěšit, přesně takový efekt má komiks, který vám dnes představíme. Filosofií roztávající se kostky ledu je navíc i zamyšlení, jak my lidé prožíváme náš život, který nám pomalu proklouzává mezi prsty. Filosofií, kterou se komiks snaží předat je především to, že je život krátký a je důležité, jak strávíme každý den.

No, není to dokonalé?

Stačí pár chvilek a kostka je pryč.

Toužíme-li po svalnatém břiše.

Obětování pro záchranu druhého.

I tak.

Ilustrátor používá opravdový ostrovtip a dokáže vás skvěle pobavit.

Znáte to i vy? Mrzne vám mozek po dávce zmrzliny?

 

Faux paus?

Životní cíl má i kostka ledu.

Je to opravdová láska. Protiklady se jednoduše přitahují.

Není to dokonalé?

 

Protože život je dokonalý!

Někdy je to více než jasné.