Co umí Prestashop

Estimated read time 2 min read

Redakční systém Prestashop se stává oblíbeným řešením pro všechny podnikatele na internetu. Nabízí totiž jednoduchou možnost, jak vybudovat kvalitní eshop s řešením na míru. Navíc disponuje již v základní verzi řadou skvělých služeb, které podporují prodeje a zvyšují tak zisky na internetu. Co tedy umí Prestashop?

Prestashop – zobrazení produktů

Tvorba eshopů Praha v sobě zahrnuje i kvalitní zobrazení produktů. Díky přívětivému uživatelskému rozhraní můžete získat mnohem více prodejů. Prestashop je vybaven funkcí, která dynamicky zobrazuje produkty pro zákazníky. Lze vybrat množství produktů zobrazených na stránce či nastavit metodu Cross Seling, která ukáže na rozmanitost výrobků a služeb nabízených ve vašem internetovém obchodě. Navíc lze nastavit systém i pro stahovatelné produkty, jako je software, videa, hudba atd.

PRESTASHOP-Logo

 

Marketing pomocí Prestashopu

Tvorba webových stránek Praha nekončí jen u nastavení všech služeb. Aby vše fungovalo jak má a internetový obchod vykazoval zisk, je zapotřebí jej propagovat. Prestashop nabízí komplexní řadu marketingových a propagačních nástrojů. Díky Prestashopu lze nastavit automatizované emaily během objednávky, využívat zpravodaje a informovat tak o novinkách ve vašem obchodě, vytvářet věrnostní program či zobrazovat naposledy prohlížené zboží.

Analýza úspěšnosti prodeje pomocí Prestashopu

Kromě nástrojů pro propagaci nabízí Prestashop i účinné řešení k analyzování úspěšnosti prodeje vašeho internetového obchodu. Jednoduše tak můžete sledovat profily zákazníku, sledovat jednotlivé objednávky v časovém horizontu či sledovat návštěvnost. Díky redakčnímu systému Prestashop máte komplexní a uživatelsky přívětivé prostředí, které vám zobrazí všechny důležité informace potřebné k vašemu podnikání.

Další články:

Další články autora: