Dovolená levně? Podívejte se na vychytávky, jak se dostat k moři za pár korun!

Estimated read time 2 min read

Přejete si jet k moři, ale nehodláte za krátkou dovolenou utratit celý rodinný rozpočet? Právě pro vás jsou přichystány následující tipy, které sepsali zkušení cestovatelé. Jak se dostat k moři levně?

Nepřeplácejte za ubytování

Cestovní kanceláře jsou v dnešní době naprosto archaickou záležitostí. Proč byste za ubytování měli platit trojnásobek, když si jej na internetu seženete sami? Ubytování Chorvatsko je největší český katalog soukromého ubytování v Chorvatsku, kde máte zajištěn přímý kontakt na majitele ubytovacích zařízení, a to zcela bez provize cestovní kanceláře!

Nemusíte řídit

Myslíte si, že je bezpodmínečně nutné, abyste na dovolenou jeli autem? Chorvatsko autobusem je skvělý tip pro všechny, kdo si přejí ušetřit peníze i nervy. Už při nástupu na palubu autobusu vám začíná dovolená – nemusíte se zcela o nic starat! Pouze se pár hodin vezete proměňující se krajinou, až k cíli. Skvělé!

Nákupy jsou ok

Abyste během pobytu u moře v obchodech nenechali další obrovskou sumu peněz, poohlédněte se po nejbližším supermarketu, kam jezdí nakupovat místní obyvatelé. Ceny jsou ve srovnání s obchůdky u pláže až třetinové!

Suvenýry s rozmyslem

Přejete si potěšit své blízké milou vzpomínkou na dovolenou? Výborně! Ale vždy kupujte něco, co daný člověk skutečně ocení. Magnetek na ledničku z místa, kde nikdy nebyl, jej zřejmě nepotěší. Místo toho zajděte do většího supermarketu a poohlédněte se po lokálních trvanlivých potravinách. Uděláte radost, a ušetříte!

Nakupujte ve slevách

Víte, že příští rok pojedete k moři? Nakupujte letní doplňky v sezónních výprodejích! Ceny jsou nesrovnatelně nižší, a před sezónou, kdy už bude váš rozpočet napjatý, již nemusíte nic pořizovat.

Už se těšíte, až si užijete pohodovou dovolenou? Které z těchto vychytávek se vám budou nejvíce hodit? Užijte si čas příprav!

Další články:

Další články autora: