Ilustrátor překresluje osoby a jejich domácí mazlíčky do kreslených postav

Estimated read time 2 min read

Talentovaný umělec Robert De Jesus se zaměřuje na kreslení osob a jejich domácích mazlíčků. Nabízí své služby a tvoří buď tváří v tvář nebo na základě fotografií. Podívejte se na jeho zajímavou tvorbu, která vás náležitě pobaví.

Já a domácí mazlíček

Pokud stojíte o veselou ilustraci vás a vašeho mazlíčka, služby tohoto umělce by se vám jistě hodily. Robert je americký ilustrátor, animátor a spisovatel. Mimo jiné se zaměřuje na tvorbu velmi vtipných portrétů osob a jejich domácích mazlíčků. Nezapomínejte, že i zde platí: „Jaký pán, takový pes.“

Umělec dokáže celkem snadno a rychle vytvořit váš portrét a vašeho domácího mazlíčka, přičemž kresbě vtiskne vtipný ráz. Působí také jako karikaturista, který vás během několika minut zachytí na papíře v upravené podobě. 

Z jedinečných okamžiků se stanou vtipné ilustrace, které mohou zdobit i váš domov.

Pokud je fotografie samo o sobě velmi povedená, příliš se na ni měnit nemusí.

Robert se zaměřuje na ilustraci všeobecně, nejen na osoby s jejich domácími mazlíčky. Dokáže vykouzlit ilustraci i z „běžné“ fotografie.

Nemáte i vy podobně vtipnou fotografii, ze které by se snadno vyrobit kreslený kousek. Zkuste si překreslit svou vlastní fotografii i vy. Zjistíte, že to není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Velmi vás zmate perspektiva, rozložení proporcí a těžké je najít také originální nápad pro samotnou ilustraci.

Stačí obyčejná fotografie, kterou můžete proměnit v ilustraci. Vyberte si zpočátku jednodušší předlohu, kterou nebude těžké překreslit a pusťte se do práce.

Stanou se z vás kreslení hrdinové. Když budete své dovednosti rozvíjet, můžete si vytvořit i vlastní komiks z hrdinů, kteří budou tvořit vaši kamarádi a jejich domácí mazlíčci. Takový komiks je i skvělým dárkem.

Další články:

Další články autora: