Ostatní tvorba

Nechte své tělo “zmizet” s pomocí malby

Také jste vždy toužili po tom nechat své tělo zmizet jen díky vašemu umu? Nebo jste toužili být spíše kouzelníky v jiné oblasti? Zmizet své tělo opravdu nechat můžete. Budete k tomu však potřebovat dostatek talentu, kvalitním barev a trpělivosti. Nechte se inspirovat dnešním článkem a posuňte hranice bodypaintingu o krok dál. 

Talentovaná umělkyně

Cecilia Paredesová je umělkyně, které propojuje malířství, bodypainting a fotografii. Vytváří jedinečnou uměleckou formu, která skrývá mnohem více, než se na první pohled může zdát. Cecilia je většinou hlavním objektem jejich uměleckých děl a nechává svou postavu doslova zmizet. Nepoužívá plátno, ale barvy aplikuje přímo na svou kůži, přičemž volí stejné vzory jakou jsou na látce či tapetě, aby její tělo splynulo s pozadím. Stává se chameleoném, který vám lehce naznačí, že na obrazu stále je, například svými vlasy či kouskem viditelné kůže.

V kůži chameleona

Omotávám se, pokrývám látkou či přímo maluji na své tělo stejným vzorem, jaký má použitý materiál a stávám se součástí tohoto pozadí.” Komentuje svá díla Cecília. Její fotografie jsou fascinující a jedná se o tvorbu, která diváky snadno zaujme.

Některé malby na tělo jsou opravdu až neskutečné a musí být založeny na opravdu kvalitních tělových barvách a velké trpělivosti. 

Jen oči vám prozradí, že není součástí tapety. 

Jako když osoba splyne se zbytkem světa. 

Vidíte ji?

A teď?

Její výtvory jsou opravdu neskutečné a dokáží vám pěkně zamotat hlavu.

Kombinace látky a barev působí opravdu jedinečně. 

Cecília je velmi oblíbená i pro svůj vytříbený vkus a vyhýbání se kýčovitosti.

V záplavě květin, které vás pohltí. 

Zkuste i vy nechat své tělo zmizet a vytvořit tak jedinečné dílo. 

Ti pro vás: Správa stránek