Ostatní tvorba

Stařík zachránit vesnici před demolicí tím, že z ní vytvořil “Barevné městečko”

Některé příběhy umění jsou prosté a celkem normální, některé jsou však hlubší a vážnější. Takový je příběh tchajwanského staříka (96 let), který se rozhodl zachránit jeho rodnou vesnici před demolicí. Proměnil ji v umělecké dílo, které dnes láká turisty a nikdo ji dnes rozhodně nehodlá zbourat.

Zachránce

Představte si, že žijete v jedné malé vesnici celý život a najednou si vláda umane, že musí být vaše vesnice zničena. Co uděláte? Budete jen v klidu sedět a poté se přestěhujete? Nebo se budete snažit vesnici zachránit? Pokud ano, budete jednat podobně jako jeden tchajwanský stařík, který se rozhodl svou rodnou vesnici ochránit zajímavým způsobem. Vzal do ruky barvy, oprášil svou kreativitu a pustit se do malování domů ve vesnici. Vznikla tato jedinečná umělecká díla, která mají své místo na fasádě domů a společně tvoří další uměleckou hodnotu.

Proměnil vesnici v dokonalé umělecké dílo, které se stalo velmi oblíbeným turistickým bodem a místem, kde se pořizují ty nejzajímavější a nejoriginálnější fotky. 

Pomalovat vesnici zajímavými tvory, předměty a zvířaty, to byl plán, jak svůj domov ochránit. 

Není to nádhera?!

Tento stařík má celé dílo na svědomí. Je to neuvěřitelné, co člověk v takovém věku dokáže.

Za touto tvorbou se skrývá jedinečná fantazie a talent, který se projevil na fasádách domů. Nelíbilo by se vám mít také takový dům?

Ve vesnici zbylo jen několik málo domů, které zachránily právě jedinečně barevné malby. I takovou sílu může mít umění, které proměňuje obyčejné věci v něco nezničitelného.

Plňte si ve svém životě sny také vy, ať už se jedná o záchranu rodné vesnice, vykonávání jedinečného zaměstnání, cestování atd. Pokud jste nadšenci do umělecké tvorby, držte se svého snu a rozvíjejte svůj talent.