Jak předělat domek svých rodičů na dům hrůzy

Estimated read time 2 min read

Strašidelné domy bývají součástí zábavních parků a na západě se v ně často promění rodinné domky během Halloweenu. Talentovaná umělkyně a fotografka Christine McConnellová se rozhodla zajít ještě dál a změnila domek svých rodičů v jižní Kalifornii na doupě zla.

Jak dům hrůzy vznikl

Podle jejích slov jí k této změně inspiroval film „Monster House“, během kterého si uvědomila, že je domov jejích rodičů ideálním místem pro transformaci na dům hrůzy. Na proměně domu pracovala celkem 4 dny, každý z nich minimálně 12 hodin. Během své práce používala pěnové desky, ale i další materiály, které ručně pomalovala a umístila do exteriéru i interiéru domu. Dbala na každý detail a to i při tvorbě pavouků, které rozmístila kolem domu. Celkovou atmosféru umocňovalo správné osvětlení, které rovněž nahánělo hrůzu.

2

Hned po skončení všech prací se stal z domu jejích rodičů hit, lidé zastavovali a fotili se s ním. Po zveřejnění fotek na internetu si Christine získala i mnoho fanoušků, kterým ráda sděluje novinky ze svého života. Umělkyně plánuje rovněž vydat zajímavou kuchařku. Kromě samotných fotek strašidelného domu nafotila i celý proces tvorby, aby mohla inspirovat i ostatní lidi k zajímavé transformaci svého obydlí.

3

4

5

6

Další články:

Další články autora: