Umělkyně vyšívá krásné obrazy, které vypadají jako namalované

Estimated read time 3 min read

Malovat krásné obrazy je někdy těžké, nyní si představte, že byste je měli vyšívat. Velmi realistické vyšívané obrazy tvoří umělkyně Sophia Narrett, která si svou kontroverzní tvorbou získala mnoho příznivců.

Sophia Narrett tvrdí, že nejprve začínala jako malířka, ale něco jí nutilo dělat tvorbu, která je originální a vypráví určitý příběh. Již její první experimenty s vyšíváním vypadaly velmi zdařile a jak s nimi jednou začala, už ji nic nemohlo bránit v tom, aby tvořila větší a krásnější díla. Jedná se o zástupkyni popové kultury, která bere inspiraci ke svým dílům z televize a své vlastní fantazie.

1

Jen si představte, že byste vzali postavy ze svých oblíbených filmů a seriálů a skládali je do vlastního příběhu. Přesně takto Sophia postupuje, její vyšívané obrazy jsou často drzé a plné erotických výjevů. Někomu se její tvorba líbí, někoho pobaví a někoho dokonce uráží. Každopádně je její tvorba podložena velkým talentem a schopností promítnout svojí fantazii na plátno. Její díla jsou unikátní i v tom, že mají pokaždé jiný tvar, nejedná se tedy o standardní obrazy s rámem, ale o vyšívaná díla různých tvarů. Sophia se nedrží určité doby, chvíli dělá díla připomínající viktoriánskou éru, chvíli připomíná moderní dobu plnou prvků erotiky a perverze.

4

Jelikož je její tvorba skutečně úchvatná, má jednu výstavu za druhou, jednu z posledních měla v New Yorku a nesla název „To neznamenalo nic“. Je třeba poznamenat, že ji nikdo vyšívat neučil, Sophia je mladý samouk, který rád dělá věci po svém. Inspiraci k tvorbě brala například ze seriálů Orange Is the New Black a The Bachelor. Použila svojí fantazii a zakomponovala postavy do svého vlastního příběhu. Ačkoliv je Sophia ještě mladá, vzhledem k jejímu talentu o ní jistě ještě mnohokrát uslyšíme. Nyní dost k informacím, pokochejte se jejím úchvatným uměním, které můžete sledovat i na sociálních sítích nebo na jejím webu.

3

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

18

20

 

Další články:

Další články autora: