Kreslení

Jak to vypadá, když lidé nakreslí své sny?

Říká se, že sny, které se nám zdají, mají pro nás určitý význam. Někdo tvrdí, že predikují, co se nám v životě stane, jiní se spíše přiklánějí k názoru, že shrnutí to, co jsme prožili. K čemu se přikláníte vy a zkusili jste někdy svůj sen nakreslit?

Zapamatujte si sen

Pro některé z nás je opravdu těžké si sen zapamatovat, natož ho nakreslit. Zkuste si k posteli připravit barvy a papír a po probuzení si sen či noční můru nakreslit. Pár osob se rozhodlo své sny zachytit a vybavit si, co se jim v noci zdálo.

Zdroj inspirace

Sny však mohou být i bohatým zdrojem inspirace pro mnoho umělců. Přináší totiž surrealistické obrazy, bizarní kreatury a kombinace, které by vás běžně třeba ani nenapadly. Vychází z našeho podvědomí a tvoří neuvěřitelné obrazy. Mohou být odrazem našeho štěstí, smutku, nejistoty či obav. Nebojte se zobrazení vašich snů a pusťte se do tvoření. V dnešním článku vám přinášíme ukázku nakreslených snů, které zachytili někteří umělci.

Ve snech se často objevují nejasné rysy, stvoření bez hranic. Tento sen byl spíše strašidelným a smutným.

Zajímavé je, že každému z nás se zdají naprosto odlišné sny. Někdo má sny jasné, výpravné, plné barev a radosti, někdo jiný je může mít vždy zamlžené, tmavé a smutné. Někomu se mohou zdát také živé sny či sny surrealistické.

Velmi běžné je, že se nám ve snu zdá o trapasu, který jsme zažili nebo který třeba brzy zažijeme.

Máte často špatné sny? Zkuste je nakreslit a zbavit se těchto představ.

Některé sny mohou být jasné a jejich zobrazení je snadné.

Nechte se inspirovat vaším sněním a zaznamenávejte si sny v čase.

Přemýšlejte, co se vám zdálo.

Možná si vzpomenete na překvapivé věci.