Ostatní tvorba

Make-up artistka, která se dokáže proměnit v Johnnyho Deppa

Uměním můžeme nazývat nejen obrazy, krásné fotografie, sochy, unikátní díla, ale veškerou tvorbu, která sebou nese estetickou hodnotu. Umění je nutně spjato s malováním,  a to nejen na papír či plátno, ale také s malováním na obličej. Poznejte dnes spolu s námi umělkyni, která se díky make-upu a výbornému umu stínování dokáže proměnit třeba v Johnnyho Deppa.

Staňte se na chvíli hvězdou

Díky make-upu a jeho nepřeberných druhů se dnes můžete stát hvězdou na chvíli třeba i vy. K tomu, abyste však s make-upem správně pracovali, potřebujete nejen kvalitní produkty, ale také dostatek trpělivosti a nadání. Tato trojí kombinace vám na obličeji dokáže vykouzlit tvář známé osobnosti a dává vám možnost změnit se k nepoznání. Čínská umělkyně, která se stala hvězdou Instagramu, se rozhodla proměnit do hvězdy Pirátů z Karibiku, tedy nasadit si masku Johnnyho Deppa. Ona sama je důkazem toho, že žádná překážka není tak velká a i ze své tváře dokázala vykouzlit známou osobnost. Pohled na její proměnu vás může trochu vyděsit, ale je opravdu fascinující, co vše lze provést make-upem.

Takto vypadá čínská make-up umělkyně v reálu.

Svou práci začíná umělkyně pečlivým nanášením základní vrstvy make-upu.

Následuje zapracování make-upu.

Nejdůležitější je zde samotné stínování. Díky němu dosáhnete proměny, o které se vám ani nezdálo. 

Johnnymu Deppovi nesmí chybět ani pořádný knír.

A zde vidíte první výsledky, které se po dobré práci dostaví. Umělkyni samozřejmě pomáhá i to, že používá černobílé fotografie.

A je hotovo! Vidíte nějaký rozdíl?

Vyzkoušejte si zajímavou práci s make-upem i vy. Snadno ze sebe vykouzlíte naprosto jinou osobnost a můžete tak vyrazit třeba na maškarní či Halloween.