Kreslení

Když se trénink vyplatí aneb umělci překreslili po letech svá díla

Že se trénink vyplácí, dokazuje i dnešní článek. Umělci, kteří na začátku své cesty ke kreslení tvořili jen podivně vyhlížející črty, které nebyly nijak propracované, ani dotažené, nyní vytváří dokonalé kresby, které vás okouzlí. Jsou jasným důkazem toho, že dostatečně dlouhý trénink se vám stoprocentně vyplatí!

Porovnejte vlastní tvorbu

Chodíte již dlouho na hodiny kreslení? Studujete uměleckou školu? Pamatujete si na své první výkresy, první díla. Zkuste vzít jeden ze svých starých artefaktů a překreslit ho způsobem, jakým byste ho nakreslili dnes. Poté je dejte vedle sebe a porovnejte, jak se váš um zlepšil. Třeba zjistíte, že jste dosáhli neskutečného pokroku a dojde vám, jaká cesta za vámi je. Nechte se inspirovat dnešními výtvory, které jsou opravdu neskutečné a ukazují na opravdu velké talenty.

Změna po pěti letech tréninku v kreslení je opravdu neskutečná. Také se snažíte v kreslení stále zlepšovat? Nevzdávejte to!

Překrásná kresba, která byla opravdu povedená již v první verzi, ale ve druhé doslova dotažena k dokonalosti. I tento umělec podnikl tzv. “Draw this again” challenge. 

Deset let od nakreslení portrétu Sybilly z Harryho Pottera. Podívejte se na dokonale vypracované detaily a stínování. 

Přeměna umění po šesti letech.

Až neskutečné, jak se rok pravidelného kreslení může projevit. Podívejte se na množství detailů a neskutečné změny! To vše jen za jeden rok.

Dva roky usilovné práce, které stály za to!

Dva roky tento umělec trénoval a kreslil každý den, aby se dostal k tomuto výsledku. Nesrovnatelný pohled na první výtvor a výtvor druhý, který vypadá jako reálná fotografie. 

U tohoto se jistě zasmějete a smích vám ztuhne na tváři. Po deseti letech pravidelného kreslení můžete dojít i k této nevídané změně. Nádherný portrét ohaře.