Reklamní nabídky

Obuv Prestige: Spolehlivá pracovní obuv i pohodlné volnočasové boty

Je to již téměř 40 let, co se v prodejních regálech obchodů poprvé objevila legendární obuv Prestige. Málokdo ví, že k výrobě bot Prestige nakoupila tehdejší firma Svit formu na tenisky od značky Puma. Ačkoli se výrobci nechali inspirovat západní značkou, podešev a podrážka je zcela unikátním českým „vynálezem“.

Dnes již na „prestižky“ nemusíte stát dlouhé fronty

V osmdesátých letech byly Prestige jedinou obuví svého druhu. Tenisky s pevnou podrážkou, plněné jedinečnou polyuretanovou pěnou, odolné proti vodě způsobily, zejména mezi mladými, velký poprask. Lidé stáli dlouhé fronty, aniž by měli jistotu, že se na ně nějaký pár „prestižek“ zbyde.

Dnes již naštěstí nežijeme v dobách „podpultovek“ a své Prestige můžete objednat snadno z pohodlí domova. Na e-shopu repa.cz objevíte nejen ikonické „prestižky“ v legendárním designu, ale také v moderním vzhledu. Prestige jsou vhodnou pracovní obuví, ovšem některé modely jsou vyráběné pro volný čas. Letní, jarní i podzimní Prestige se hodí k džínům, legínám i kraťasům.

Prestige do práce i na procházku

Pokud máte zaměstnání, kde je nutné splňovat nařízení vedoucí k větší bezpečnosti práce, jistě mezi ně patří kvalitní spolehlivé boty a ochranné pracovní pomůcky. Nesplněním nařízení ohrožujete život a zdraví své i svých spolupracovníků. Při úrazu, kdy nebyly dodrženy pokyny pro bezpečnost práce, riskujete, že neobdržíte 100 % svého platu a nedostanete ani peněžitou pomoc při nemocenské. Obuv Prestige je považována za spolehlivou a bezpečnou pro běžné druhy povolání, kde není vyžadována specifické obutí ještě pro větší ochranu.

Například kováři a svářeči jsou natolik specifická povolání, že musí mít ochranný pracovní oděv. Repa.cz není jen distributorem bot Prestige, ale také ochranných pracovních pomůcek určeným právě pro kováře či svářeče a další povolání.