Pouštíte se do redesignu loga? Nepodceňte přípravu!

Estimated read time 4 min read

Logo je jedním z nejdůležitějších faktorů, které firmě mohou zajistit úspěch. Bohužel právě tento faktor je často ignorován a dokonce i úspěšná firma nemá mnohdy zajištěný design, kterým by se mohla prezentovat před svými klienty a partnery.

Když firmy vystupují na trhu, tak je jejich znak, symbol či logo, právě tím, co si každý nejsnadněji zapamatuje. Pokud je logo trefné a originální, zaručeně ho nikdo nepřehlédne. Jestliže podnikáte, nebo vedete firmu, možná jste to u vy, koho by se mělo firemní logo týkat. Pokud ho zhotovené nemáte, tak se vám nabízí jednoduchý způsob, jak si ho obstarat a sice skrze službu ArtLogo.cz, která zajistí profesionální vytvoření loga firem.

Dokonalé logo v každém směru

12220-200x200-artlogoArtLogo je tým zkušených grafiků, kteří působí ve svém oboru již řadu let. Služba vytvoření loga vám bude provedena tak, aby se vám dostalo maximální zpětné vazby a výsledné logo bylo podle vašich představ. Pokud vám došly kreativní nápady na ideální logo, tak zajímavé myšlenky, jaké má grafické studio ArtLogo, vám jistě přijdou vhod. Při objednávce se vezmou v potaz všechny vaše požadavky, nikdy byste neměli podceňovat název firmy, nebo i zaměření, právě to lze do loga skvěle promítnout.

Firemní logo si můžete objednat v několika balíčcích, podle toho, jaký z nich vám bude vyhovovat nejvíce. K dispozici je vám dokonce i celý firemní design, který vám zajistí nejen logo pro použití na propagační materiály, ale také vizitky a webové stránky. Jednotný design webu i logo zajistí, že firma bude působit mnohem celistvějším dojmem.

 

Jak se logo tvoří

DiacelNikdy se nejedná o jednostrannou záležitost, ale jde o maximální komunikaci obou stran. S každým klientem se dohodne, jak by mělo logo vypadat. Následně se vytvoří grafický návrh loga, který se následně doladí, nebo upraví, a teprve následně se začne logo tvořit. Výsledkem bude logo, se kterým se nebudete stydět vystupovat na trhu a které bude hrdě zdobit veškeré firemní materiály.

 

Starý design neoslní

chicPokud už firemní logo, či celý design, máte, tak byste měli zauvažovat nad tím, jestli je stále moderní. Možná, že je ten pravý čas na to, osvěžit firmu a přinést do ní čerstvý vítr právě v podobě loga, který ji výrazně oživí a upoutá pozornost nových zákazníků. Do redesignu se pouští stále více firem, kterým se potvrdilo, že i tento drobný zásah může znamenat mnoho.

 

Pro koho je logo vhodné

TOD-BiggLoga nejsou vhodná jen pro velké společnosti a firmy, pro ně by měla být dokonce povinností, ale mohou si ho objednat i jednotlivci. Jestliže někdo nabízí služby, nebo prodává produkty, tak by jeho činnost měla být podložena příjemným logem. Vytvořená loga jsou dodávána hned v několika formátech, klient ho po dodání tedy může použít dle svého uvážení, od vizitek až po propagační materiály, webové stránky aj. Nové logo lze získat už za minimální cenu v základním balíčku.

 

 

Kde ArtLogo.cz hledat?

Studio je možné navštívit online, ale lze se sním spojit i telefonicky, emailem, nebo ho navštívit osobně na adrese:

Budapešťská 3
vchod z Bratislavské ul.
Praha 10
E-mail: info@artlogo.cz
Telefon: +420 222 712 624

elenor

Další články:

Další články autora: