Poznejte obrazy, které se stávají součástí přírody

Estimated read time 2 min read

Při malování krajiny se umělci většinou soustředí na celek, který vidí před sebou. Zaznamenávají celistvou krajinu. Aaron Schuerr je však umělcem, který nezaznamenává krajinu jako celek, ale snaží se o to, aby se daný obraz stal součástí okolní krajiny. Zaznamenává pouze výřez z celého přírodního obrazu. Díky tomu se i jeho umění stává součástí přírody.

Zajímavý pohled

Zvolit si totiž můžete různé pohledy na náš svět i umění. Stačí trochu upravit vidění světa a vše je jinak, stejně jako u těchto obrazů. Umělec Aaron Schuerr se totiž snaží o propojení obrazu a okolní přírody. I když je obraz osamoceným kouskem přírody, pokud jej vložíme zpět na jeho původní místo, stává se jejím celkem. Jeho díla se zaměřují právě na krásu přírody, okamžiku, krajiny a zajímavé umělecké perspektivy. Příroda se stává rámem obrazu a obraz její součástí.

Umělecká nadstavba

Díky zvláštní perspektivě získává obraz na jakési umělecké nadstavbě, která nutí k zamyšlení, co vše lze provádět s obrazy i okolní přírodou. Reprodukce je tak dokonalá, že nepoznáte, co je obraz a co je realita. Vyzkoušejte si i vy takovou formu malby a uvidíte, že se nejedná o nic snadného. Ukázku zajímavé krajinářské práce si můžete prohlédnout právě nyní.

Zachycení okamžiku a krásy přírody s pomocí křídy. I to je díky představivosti a trpělivosti možné zachytit.

Podíváte-li se na obrazy více z dálky, vypadají opravdu jako součást přírody.

 

Nádherná kompozice a krása přírody se doplňují. Prohlédněte si množství barevných kříd, které umělec ke svému tvoření využívá. Jedná se o stovky různě barevných kříd s jemnými nuancemi v odstínech.

Není to nádhera? Vyzkoušejte si podobnou tvorbu i vy. 

Další články:

Další články autora: