Umělec vytvořil 4 busty postav ze seriálu Hry o trůny

Estimated read time 2 min read

Seriál Hra o trůny už dospěl ke svému konci. Sledovali jste tento jedinečný seriál? A měli jste zde svou oblíbenou i nenáviděnou postavu? Podívejte se v dnešním článku na 4 busty postav ze známého seriálu a připomeňte si vaše oblíbené charaktery.

Inspirativní seriál

Pravdou je, že tento seriál je považován za jeden z nejlepších počinů seriálových tvůrců. Jedná se o kombinaci fantasy, historie, hrdinů a zlotřilců, prostě klasického boje dobra proti zlu. Hra o trůny inspirovala nejen mnoho diváků k tomu, aby u jejího sledování strávili desítky hodin, ale stala se inspirací i pro mnoho umělců. Jedním z nich je ruský sochař Alexey Vikulov, který pracoval na 4 bustách oblíbených postav z GOT.

Tvorba busty

Právě ten si pro svou tvorbu vybral 4 hlavní hrdiny hry o trůny, které byste si měli oblíbit. U každého z nich je k tomu pádný důvod. Ruský umělec ukazuje, jak se z obyčejného kusu hlíny dá vytvořit jedinečná busta. Během několika minut se kus umačkané hlíny stává tváří a nositelem charakteru. Podívejte se, jaké busty umělec vytvořil. Jednalo se také o jednu z vašich oblíbených postav?

První vytvořenou postavou je Tormund, kterého ztvárnil v seriálu Kristofer Hivju. Velmi pozitivní postava, která je po peripetiích nejlepším přítelem Johna Snowa. 

Oblíbili jste si i Tyriona Lannistare v seriálu ztvárněném Peterem Dinklagem?

Kdo by nemiloval Aryau Stark? Hrdinku, která si prošla zajímavým příběhem a je v seriálu jednou z nejsilnějších postav. Arya Star v seriálu ztvárnila Maisie Williams. 

Poslední postavou je Davos Seaworth alias Liam Cunningham, který se stal oblíbenou postavou pro svou dobrotu a spravedlnost. 

Další články:

Další články autora: