Svatební Fotograf

Estimated read time 3 min read

Plánujete-li svou vlastní svatbu, nebo připravujete-li svatbu pro své děti, je potřeba v předstihu zajistit spoustu věcí. Nejen objednat svatbu na obecním nebo městském úřadu, případně v kostele, ale také zajistit na daný termín místo, kde se bude podávat oběd a odehrávat hlavní svatební veselice, objednat muziku, auta pro přepravu snoubenců a svatebních hostů, svatební kytici pro nevěstu a spoustu dalších drobností, aby vše proběhlo bez problémů.

Jednou z nejdůležitějších osob při svatbě je svatební fotograf. Zajistí vám veškerou dokumentaci, abyste si mohli tento slavnostní akt připomínat po celý život. V každém městě existuje fotoslužba, kde se lze objednat předem a kde vám zajistí společné fotografie i foto novomanželů.

Nejinak je to i na severní Moravě, kde si můžete objednat fotografování svateb Olomouc, Prostějov, Přerov, Štenberk. Svatební focení se však neomezuje pouze na tato města. Svatba se může konat i v Šumperku, Mohelnici, nebo kdekoliv v okolí. Stačí si v dostatečném předstihu otevřít webové stránky FOTO-FRIESNER.CZ a můžete si společně vybírat ze čtyř svatebních balíčků. Podle svého vkusu můžete volit variantu bílou, měděnou, stříbrnou nebo zlatou.

Obsahem balíčků jsou jednotlivé fáze svatebního dne, které svatební fotograf navždy zachytí. Můžete mít fotografie z předsvatební schůzky, z příjezdu svatebčanů, ze samotného obřadu, společná foto nebo fotografie skupinek, inscenované fotografie v lokalitách, které si sami vyberete a další motivy. Všechny fotografie se dodatečně upravují v grafickém editoru na počítači, případně lze pořídit videoklip z vybraných fotografií na DVD včetně hudby, kterou mohou dodat novomanželé. Zárukou špičkové kvality veškeré fotodokumentace je profesionální technika od firmy Canon.

Při osobním jednání s fotografem Janem Friesnerem, jehož ateliér najdete v centru obce Velký Týnec u Olomouce, si můžete dojednat všechny podmínky včetně prohlídky jeho prací při dokumentování svateb v tomto severomoravském regionu.

Další články:

Další články autora: