Kreslení

Umělec každý den po dobu 3 týdnů kreslil vánoční stromeček

Vánoční svátky jsou již v plném proudu. Vy jste jistě už navštívili řadu vánočních trhů, dopřáli si svařák či punč a nakoupili všechny dárky. Zítra vše vyvrcholí Štědrým večerem a slavnostní večeří. V dnešním článku vám přinášíme úsměvný příběh umělce, který po dobu tří týdnů kreslil vánoční stromeček. Můžeme to nazvat jako uměleckou formou adventního kalendáře a výzvy, jak nakreslit vánoční stromeček vždy jiným způsobem. 

Výzva pro vás

Tento umělec si vlastně vytvořil svou vlastní výzvu a zároveň umělecký adventní kalendáře, tedy že po dobu tří týdnů, místo aby vyloupával čokoládu z adventního kalendáře, kreslil vánoční strom. Nešlo o žádné velké kresby, ale o drobnou kresbu stromečku, který se snažil namalovat vždy trochu jinak. Věděli byste, jak stále strom malovat? Tato výzva je také skvělá pro rozvíjení kreativity a fantazie, jelikož na vás vyvíjí tlak, abyste vytvořili něco nového a předčili tak sami sebe.

Vánoční strom na šňůře? Proč ne. 

Není nic cennějšího než výzvy, které vaši tvorbu posunou o kus dál a ve chvílích, kdy máte pocit, že už nic jiného vymyslet nemůžete, vás napadne další zajímavý nápad. Díky tomu přijdete na to, že i “obyčejný” vánoční strom může mít na desítky, ale i stovky podob. 

Vymyslete si výzvu

Stanovte si například od nového roku výzvu, že po dobu jednoho měsíce budete každý den malovat některou věc, zvíře či příběh. Můžete tak sledovat vývoj vašich myšlenek, ale také uměleckého umu a zjistíte, že ve vás je mnohem více kreativity, než jste si doposud mysleli. Vždyť životní výzvy jsou tím, co nás posunuje dál a učí nás trpělivosti a odhodlání. Buďte takoví i v příštím roce!

Krásné vánoční svátky!

Zkuste také: SEO služby