Kreslení

Zahrady budoucnosti: Jak budou vypadat podle dětí?

Děti mají neskutečnou fantazii. Dokáží si ve své hlavě vymyslet celý svět a vybrat kombinace věcí, tvarů, vzorů a živočichů, o kterých se nám dospělým a ni nezdálo.  I když dnešní děti tráví mnohem více času v interiéru spolu s technologiemi, myšlenkami jsou v přírodě. Zkuste svým dětem říci, aby vám nakreslily jejich vysněný dům či zahradu. Možná to dopadne takto.

Nakreslím si svou zahradu

I to, že si děti vymyslí svou zahradu a budou nad přírodou více přemýšlet, je možná dovede k tomu, aby trávily více času venku. Dětské nákresy zahrad byli zpracovány 3D ilustrátorem, který dal jejich zajímavým nákresům život, proměnil je v reálné zahrady, které získávají na životě. Podívejte se s námi, jak je dětská fantazie jedinečná a jaké divy dokáže.

Někdo si možná nepřeje ani tak zelenou zahradu, jako zahradu plnou kaktusů. Proč ne? Ve světě 3D tvorby je vše možné i zahrada bez rostlin. Možná právě tak bude jednou vypadat zahrada budoucnosti.

Tak tohle je sen snad každého dítěte. Bazén plný sladkostí, které si kdykoliv můžete dopřát, a co víc, můžete do nich sjet po gumové klouzačce. Ani ananasové slunce jim nijak neublíží. 

Trochu zvláštní zahrada, jako z pohádky s velkými lízátky a krásnou přírodou.

Všichni milovníci prolézaček a koupání jistě ocení zahradu plnou zábavy. I nějaký ten mráček se ukáže, ale radostnou náladu z nákresu prostě nedostane.

Dokonalá kosmická zahrada, která možná naší budoucností. 

Tahle zahrada je naopak plná lásky, navíc domu na stromě, po kterém touží snad každé druhé dítě. Všimněte si uprostřed houpačky, pod kterou je trampolína, můžete si tak z houpačky rovnou jít zaskákat.

 Poslední zahrada není přímo na zemi, ale pod hladinou moře. Najde se tu podivný duch, strom, ale i repráky, které rybičkám zajišťují zábavu. Proč ne, i takové představy se dětem honí hlavou.