Fotopasti vám umožní vnímat události, které vám unikají

Estimated read time 2 min read

Když se poprvé začínaly používat fotopasti, jednalo se o senzační vynález, který si rychle osvojili zejména zoologové a přírodovědci. Mohla se s nimi pozorovat zvířata, která jsou za běžných okolností velmi plachá nebo vzácná.

acorn-5210mc-baterie-sd-karta-kovovy-box-doprava-zdarmaPostupem času se začala technologie fotopastí rozvíjet a s ní i možnosti jejich využití. Oblibu našli i u myslivců a lovců, kteří s fotopastmi mohou zaznamenat výskyt zvířat. V současné době jsou fotopasti natolik rozšířené, že je můžete využívat i vy. Jejich moderním využitím není pouze sledování zvířat, ale také lidí. Fotopasti se staly jedním z nejpopulárnějších bezpečnostních prostředků, se kterým můžete zaznamenat aktivitu na svém pozemku v době, když nejste doma. K takovému využití slouží například fotopasti Acorn. Pokud se necítíte v bezpečí, fotopast pořídí snímek každého, kdo se příblíží k vašemu domu.

Fotopasti zaznamenají vše

fotopast-ltl-acorn-5310mgFotopasti fungují na principu čidel, které když zaznamenají pohyb nebo teplo, tak pořídí snímek či nahrají videozáznam. Fotopast Acorn je natolik pokročilá, že pořízený snímek odešle na váš telefon jako MMS zprávu. Můžete být tedy informováni o aktivitě na vašem pozemku i když nejste doma. Každá fotopast je vybavena kvalitní snímací technikou, která pořizuje snímky i videa ve vysokém rozlišení.

Fotopasti nikdy nespí, fungují neustále a to i v noci, kdy dokáží pořídit rovněž vysoce kvalitní snímky. Fotopasti Acorn jsou velmi malé a dokonale maskované, po umístění na strom o nich budete vědět jenom vy. Jsou velmi odolné, jelikož se využívají do exteriéru a tudíž hravě odolají všem nepřízním počasí. Dostupné jsou za příjemné ceny, mají širokospektré využití a pokud cítíte, že právě tato technologie vám chybí, můžete si ji jednoduše zakoupit v eshopu www.fotopast-acorn.cz.

Další články:

Další články autora: