Nová technologie dřevostaveb zajistí ekologické bydlení

Estimated read time 2 min read

Po moderním bydlení touží snad každý, jeho hlavními prvky jsou zejména ekologické provedení, nízkonákladovost a luxusní vzhled. Pokud si myslíte, že je dům s těmito atributy příliš drahý, tak jste na omylu, nabízí se vám dřevostavby na klíč, které si získávají stále větší popularitu.

Dřevo je nejekologičtějším materiálem a zatímco ho na čas nahradily materiály pro stavbu zděných domů, nyní se trend dřevostaveb ve velkém vrací. Důvodem jsou skvělé vlastnosti, které dopřejí příjemné bydlení za příjemnou cenu. Vizuálně by jen málokdo poznal rozdíl mezi klasickým domem a dřevostavbu, je to moderním způsobem výstavby, který nahrazuje zastaralé technologie.

Jak se staví moderní dřevostavby

Podíváme se, jak staví dřevostavby společnost Dřevostavby-FlexiDomy s.r.o., která je specialistou na stavbu dřevostaveb na klíč a nabízí možnost bungalovů i klasických velkých domů. Její domy jsou na bázi dřevěných masivních konstrukčních prvků, sádrovláknitých desek a izolačních materiálů. Kostrou celé stavby je pevná konstrukce z KVH hranolů. Její dřevostavby mají velmi nadstandardní interiér, vypadají moderně a doba jejich výstavby nepřesáhne 3 měsíce. Rychlost stavby je fascinující, je tak rychlá, protože u ní není zapotřebí mokrých procesů a lze ji začít stavět v kterémkoliv ročním období.

Postavena je z ekologicky čistých a recyklovatelných materiálů. Pokud vás dřevostavby zaujaly, máte možnost si je nechat postavit. Stavba na klíč vám umožňuje vybrat si z celé škály dřevostaveb tu, která bude plně vyhovovat vašim potřebám.

Další články:

Další články autora: