Reklamní nabídky

HUAWEI Watch GT 2, chytré hodinky pro každého

Huawei Watch GT 2 jsou hodinky, které se vyrábějí ve čtyřech variantách, tím pádem si vybere opravdu každý. Pro muže jsou v nabídce barevné varianty Black a Brown. Černé provedení hodinek Huawei Watch GT 2 Black je ideální pro ty, kteří mají rádi futuristický vzhled hodinek. Tato varianta má černý robustní ciferník a pásek je vyroben z fluoroelastomeru v černé barvě. Naopak barevná varianta Brown s koženým páskem a jemnějším stříbrným ciferníkem je pro ty muže, kteří preferují spíše elegantní vzhled hodinek. Pro dámy jsou v nabídce taktéž dvě varianty hodinek HUAWEI watch gt 2 cena, první variantou je velmi jemná Beige, se zlatou barvou ciferníku a bílým koženým páskem. Tato barevná varianta je vhodná jak na každodenní nošení, tak také na slavnostní příležitosti. Druhou variantou hodinek Huawei Watch GT 2 v provedení pro dámy je luxusně vypadající barva Rose Gold, kdy je jak ciferník tak pásek hodinek z kovu v barvě růžového zlata. Tyto hodinky jsou pro ženy, které milují šperky, protože pro Vás nebudou jen zařízením, ale zároveň šperkem.

Váha hodinek pro muže je přibližně 41g bez pásku hodinek a váha hodinek ve variantě pro ženy je přibližně 29g bez pásku. Obrazovka u pánských modelů má průměr 1,39 palce a přesněji se jedná o AMOLED s rozlišením 454 x 454 HD. U dámských modelů je pak průměr obrazovky 1,2 palce a jedná se taktéž o AMOLED s rozlišením 390 x 390 HD. Co se týče baterie těchto chytrých hodinek, tak u pánských modelů je výdrž baterie až 14 dní běžného užívání a u dámských modelů až 7 dní běžného užívání. Tlačítka se na hodinkách nacházejí dvě, prvním z nich je tlačítko vypnutí a druhým je funkční tlačítko. Pro spárování Vašeho chytrého telefonu s chytrými hodinkami Huawei Watch GT 2 budete potřebovat mít operační systém Android 4.4 nebo vyšší a u Apple zařízení alespoň iOS 9.0 nebo vyšší. Huawei Watch GT 2 také podporují funkci Bluetooth volání, tím pádem můžete přijímat hovory kdykoliv a kdekoliv.

Jste nadšenými sportovci? Výborně, chytré hodinky Huawei Watch GT 2 totiž mají co nabídnout. Mají několik senzorů, díky kterým budete mít přehled o tom, jak funguje Vaše tělo a také o prostředí, ve kterém se nacházíte. V Huawei Watch GT 2 se nachází tyto senzory: akcelerometr, gyroskop, geomagnetický senzor, optický snímač srdečního tepu, senzor okolního světla, senzor tlaku vzduchu a kapacitní senzor. GPS je samozřejmě podporováno. A pro plavce máme skvělé zprávy, chytré hodinky Huawei Watch GT 2 jsou voděodolné. Mají certifikát vodotěsnosti 5ATM, což znamená, že se s nimi můžete potápět do hloubky až 50 metrů. Nemusíte se tedy bát, že by se při Vaší oblíbené aktivitě s hodinkami něco stalo, naopak, díky vodotěsnosti si můžete měřit své životní funkce i během sportování. A poslech hudby přímo z hodinek při Vašem ranním běhu? Samozřejmost! Do těchto chytrých hodinek je možné nahrát až 500 skladeb, spárování pak provedete přímo s hodinkami a nemusíte si na svou ranní rozcvičku vůbec brát telefon, budou stačit jen sluchátka a hodinky Huawei Watch GT 2. Tak co na ně říkáte? Věříme, že si vyberete a bude s chytrými hodinkami Huawei Watch GT 2 nadmíru spokojení.