Reklamní nabídky

HUAWEI MateBook 14, to je ztělesněná dokonalost

Notebook Huawei MateBook 14 je ideální volbou pro ty uživatele, kteří mají opravdu vytříbený vkus a potrpí si na elegantním vzhledu svých zařízení. Notebook MateBook 14 je velmi tenký, lehký a po všech stránkách se jedná o krásné zařízení, které Vás nezklame a práce na něm pro Vás bude vždy příjemně stráveným časem. A teď si už konečně pojďme HUAWEI matebook 14 cena představit.

Huawei MateBook 14 je notebook neuvěřitelných rozměrů. Jeho šířka je 307,5mm, výška 15,9mm a hloubka pouhých 223,8mm. Tento krasavec váží jen 1,49kg, tím pádem je ideální pro přenášení. Jeho obrazovka má úhlopříčku skvělých 14 palců a poměr obrazovky k tělu je 90%, což znamená, že má opravdu tenké rámečky, které Vás nebudou rušit jak při práci, tak při sledování filmů a videí. Co se týče barvy, ve které se notebook Huawei MateBook 14 nabízí, jedná se o velmi příjemný odstín šedé s označením „Space Gray“. Luxusnímu vzhledu také přidává hliník, ze kterého je vyrobena většina částí tohoto notebooku.

Představu o vzhledu už máte, ale co se nachází uvnitř MateBooku 14? Začněme informacemi o displeji. Rozlišení obrazovky je 2K (přesněji 2160 x 1440), maximální jas může být zapnutý až na 300 nitů a kontrastní poměr zobrazení je 1 500: 1. Důležitou informací je, že obrazovka tohoto notebooku je dotyková. Přesněji se jedná o desetibodovou více dotykovou citlivou obrazovku, se kterou je dokonce možné prsty vytvořit screenshot. Co se týče dalších důležitých informací notebooku, nachází se v něm procesor AMD Ryzen™ 7 4800H, paměť Huawei MateBook 14 je 8 GB/16 GB DDR4 2666 MHz a úložiště notebooku je o velikosti 256 GB / 512 GB. Grafika MateBook 14 je AMD Radeon™. Pro většinu uživatelů je také podstatné, že MateBook 14 pracuje s operačním systémem Windows 10 Home a je možné si nainstalovat upgrade tohoto systému (Windows 11) jakmile bude tato aktualizace k dispozici. Spousta z nás musí pracovat v lockdownu z domova, s notebookem MateBook 14 si můžete být jisti, že budou pracovní videohovory vždy ve skvělé kvalitě díky zapuštěné kameře s rozlišením 720P HD. A psaní důležitých dokumentů? To bude hračka, v MateBook 14 je totiž podsvícená chiclet klávesnice, takže můžete své dokumenty dopisovat i v posteli bez toho, aniž byste světlem budili svoji drahou polovičku. Tento notebook má také čtečku otisku prstů, která je zabudována v zapínacím tlačítku zařízení a touchpad má vestavěný HUAWEI Share a také podporu multitouch. HUAWEI Share je novinka, která se Vám bude líbit. Jedná se o funkci, díky níž si obrazovku svého chytrého telefonu přenesete na plochu notebooku MateBook 14. Máte tak dvě zařízení v jednom a dokonce můžete přes notebook tímto způsobem telefonovat.

Nakonec si pojďme zmínit, které porty se v MateBook 14 nachází. Je zde 2x USB 3.2 Gen 1, také 1x USB-C, 1x 3,5 mm headset a mikrofon, konektor 2v1 a 1x HDMI. Od všeho něco ve velmi malém a velmi lehce přenosném zařízení. Jednu z největších výhod tohoto notebooku je také to, že je opravdu tichý a nepřehřeje se Vám ani když na něm budete provádět složité akce. Ztělesněná dokonalost, se kterou Vás bude práce opravdu bavit, to je MateBook 14.