Ostatní tvorba

Ikea představila slavné obývací pokoje ze seriálu Simpsonovi, Přátele a Stranger Things

Ikea představila velmi zajímavě pojaté interiéry. V tomto případě se totiž nejedná jen o náhodné sestavení nábytku a doplňků, ale o napodobení obývacích pokojů ze známých seriálů. Některé obývací pokoje jsou nám totiž již tak moc známé, že je na první pohled poznáme. Podívejte se, jak si Ikea s vlastním představením známých obývacích pokojů poradila. 

Známé obýváky

Kdo by alespoň jednou za život neviděl díl ze seriálu Přátele nebo Simpsonovi. Ikonické obývací pokoje z televizních seriálů pozná na první pohled snad každý. Nejnovější reklamní kampaň společnosti Ikea (ve Spojených arabských emirátech) se zaměřila na vytvoření obývacích pokojů ze známých seriálů, které přivedla do reálného života. Kampaň se jmenovala “Ikea Real Life” a trvala dva měsíce. Probudila tak známé obývací pokoje k životu a potvrdila, že i běžný zákazník si doma může vytvořit oblíbený obývací pokoj ze seriálu Přátelé, Simpsonovi či Stranger Things. Příprava kampaně byla velmi náročná a spolupracovali na ní desítky designérů, kteří vybírali ty vhodné kousky do daných seriálových obývacích pokojů.

Tým Ikea spolupracoval s designéry celé měsíce, aby prošli stovky různých interiérových doplňků a nábytku a našli ty vhodné kousky. Ikea tak přináší důkaz, že takřka jakákoliv představa o vašem interiéru může být probuzena a zapojena do reálného života.

Designéři odvedli opravdu dobrou a pečlivou práci. Obývací pokoj z Přátel vyžadoval především řadu doplňků a specifického druhu nábytku, to vše se v Ikee našlo. I obývací pokoj z Přátel si tak můžete vykouzlit i vy doma.

Velmi originální je představení obývacího pokoje ze seriálu Stranger Things. Není to dokonalé propojení designu, kreativity a jedinečnosti?