Ostatní tvorba

Zvířata z nafukovacích balonků, která jsou prostě dokonalá

Čím více praxe máme, tím většími jsme odborníky v oboru, a to samé platí také v umění. Jasným důkazem tohoto tvrzení je i japonský umělec Masayoshi Matsumoto, který během 10 let zdokonalil svou uměleckou práci k dokonalosti. Tento umělec totiž vytváří balonkové výtvory, plastiky či „sochy“, které jsou opravdu jedinečné. 

Balonky nejen pro klauny

S nafukovacími balonky už nepracují jen klauni a prodavači na poutích. I umělci se pouští do využívání těchto zajímavých materiálů. Japonský umělec přetvořil obyčejné nafukovací balonky v něco opravdu jedinečného. Prohlédněte si v dnešní galerii nejrůznější balonková zvířata, která jsou opravdu pečlivě zpracována k naprosté dokonalosti.

Prohlédněte si tyto opravdu jedinečné zvířecí výtvory detailně.

Není to opravdová nádhera?

Dokonalé užití obyčejných nafukovacích balonků dokáže zázraky. 

I z obyčejných nafukovacích balonků můžete vytvořit něco jedinečného. 

Za těmito výtvory se skrývá velká dávka kreativity, šikovnosti a preciznosti. Jen se podívejte na jednotlivé části těla zvířat. 

Mnohdy je také v jednoduchosti krása, která dokáže náležitě okouzlit.

V umění je ceněna nejen preciznost, ale také dostatečná kreativita, která japonskému umělci nechybí. 

Vytvořte si i vy doma plameňáka z balonků s pomocí svazování balonků v jeho různých částech.

Umělec používá různých tvarů, délek a šířky nafukovacích balonků. Lze použít i naprosto vyfouknutý balonek, který vypadá efektivně.

Koho by napadlo, že i z nafukovacích balonků může vzniknout něco takového? V tomto případě umělec použil i zajímavých barev balonků, které dodávají na jedinečnosti. 

Opravdová balonková nádhera. I z balonků lze vytvořit jedinečnou dekoraci. 

Ani v oblasti balonků se kreativitě meze nekladou a může vzniknout něco opravdu jedinečného. Kam se na tyto výtvory hrabou obyčejné nafouknuté balonky.