Ještě jste neobjevili, jaký potenciál má váš byznys v zahraničí?

Estimated read time 2 min read

Když někdo začíná s byznysem, většinou netuší, jak na tom bude za pár let. Mnoho firem se dostane tak daleko, že si získají své místo na tuzemském trhu a následně začnou dobývat ten zahraniční. Jestliže se i vám v České republice daří a slavíte jeden úspěch za druhým, možná byste měli prodávat své produkty nebo služby také v zahraničí. Vaším nejlepším přítelem bude v takovém případě zkušená marketingová agentura, která vám zajistí propagaci pro zahraničí. Najdete ji na Seoconsult.cz.

SEO

Není nad to, když je váš web snadno k nalezení ve vyhledávání na důležitá klíčová slova. Aby vás zahraniční zákazníci mohli najít, je k tomu potřeba SEO optimalizace v zahraničí. Agentura nejprve vyhledá vhodné výrazy, které vaše cílová skupina používá, následně bude na tyto výrazy web optimalizovat. Začne se pracemi na ON page, aby byl web pro vyhledávače plně validní. Znamená to například doplnit dostatečné množství originálního textového obsahu, meta informace, zajistit správnou strukturu webu, responzivní vzhled nebo třeba SSL certifikát. Následně je potřeba zaměřit se na OFF page. Budou se pravidelně budovat backlinky na jiných webech přes důležité výrazy. Webové stránky budou postupně šplhat na lepší pozice a vaše návštěvnost z vyhledávání se bude zvyšovat.

PPC

PPC kampaně zahraničí jsou skvělou volbou, protože fungují rychle a v krátké době s nimi můžete získat mnoho nových klientů. Zajisté jste si PPC reklamy už mnohokrát všimli, zobrazuje se ve vyhledávání a v obsahu webů. Její podoby jsou různé a umí být velmi atraktivní. Platí se u ní jen za skutečné prokliky a velmi dobře se reguluje reklamní rozpočet. Agentura vám vše zajistí, od založení reklamního účtu až po nastavení kampaně, její spuštění do 5 pracovních dnů a kvalitní správu pro dosažení co nejlepších výsledků. S pomocí analytických nástrojů můžete snadno sledovat efekt propagace.

Další články:

Další články autora: