Galerie u Betlémské kaple nabízí prodej moderního umění

Estimated read time 2 min read

Rádi byste zkrášlili interiér svého rodinného domu či bytu moderním uměním? Hledáte jedinečný obraz na stěnu svého obývacího pokoje? V tom případě se neváhejte obrátit na Galerii u Betlémské kaple v centru Prahy, kde si můžete pořídit široké množství moderních děl od současných autorů. Moderní umění pozvedne váš interiér na vyšší level.

Největší prodejní galerie

Galerie U Betlémské kaple patří mezi největší prodejní galerie obrazů v rámci celé České republiky. Najdete zde tak širokou nabídku děl od velkého počtu autorů. Díky široké nabídce děl moderního umění, tak zde najdete obrazy, které najdou využití téměř v jakémkoliv interiéru a místnosti, ať už sháníte obraz do obývacího pokoje, ložnice, dětského pokoje apod.

Nechte si s výběrem poradit

Pokud byste si chtěli pořídit obraz do svého interiéru, ale nevíte si rady, podle čeho obraz vybírat, tak se můžete obrátit přímo na zaměstnance prodejní galerie umění, kteří vám s výběrem rádi pomohou. Díky správnému výběru si tak zajistíte, že obraz padne do vašeho interiéru jako „ulitý“ a stane se jeho nedílnou součástí. Rádi vám pomohou i s tím, jak můžete budovat sbírku současného umění.

Pohled „na živo“ nic nenahradí

Díla, která nabízí prodejní galerie Praha, najdete na jejich webových stránkách. Pokud vás nějaký obraz zaujme, tak si ho můžete jednoduše objednat a obraz pofrčí rovnou k vám domů nebo si ho můžete vyzvednout přímo v prodejní galerii. Pokud vás z nabídky něco zaujalo, ale bojíte se, že byste koupili zajíce v pytli, tak toho se bát rozhodně nemusíte. Stačí u obrazu vybrat tlačítko „vyzvednout v galerii“, což vás nezavazuje ke koupi, ale získáte tak možnost se na vybraný obraz podívat „na živo“.

Další články:

Další články autora: