Ostatní tvorba

Minimalistická blahopřání, která potěší a jejichž výroba je snadná

Ať už hledáte inspiraci týkající se tvorby blahopřání nebo byste rádi zkusili jednoduchou kreativní činnost, vyzkoušejte si tvorbu minimalistických blahopřání, které potěší. Vytvořit si jich můžete řadu do zásoby a darovat je svým blízkým a přátelům.

Minimalismus na prvním místě

Minimalismus je velmi moderním životním stylem, který preferuje život bez zbytečností, zakládá si na ohleduplnosti k životnímu prostředí a jde ruku v ruce s ekologií. Minimalismus proniká nejen do naší skříně, způsobů nakupování a jídelníčku, stává se životním stylem, který ovlivňuje celý náš život. Stává se pro nás také inspirací, jelikož život s méně věcmi je často bohatší, než si dokážeme představit.

Minimalismus v umění

Minimalismus proniká i do umění a hraje si s málem a s jednoduchostí. Čerpá svou inspiraci z přírody a preferuje moderní pojetí. I dnešní inspirace, kterou vám přinášíme, bere svůj předobraz v přírodě. Rostliny, které máte třeba i vy na parapetu, se staly inspirací k tvorbě minimalistických blahopřání. Inspirujte se dnešním článkem a vytvořte své vlastní minimalistické pohlednice či blahopřání. Postačí vám k tomu kvalitní papír a černá fixa s hubeným hrotem. Inspiraci se ani v minimalismu meze nekladou.

Jedná se o opravdu minimalistická přání, která čerpají z krás přírody a bylin. 

Poznáte namalované bylinky?

Pusťte se i vy do tvoření vlastních blahopřání a pohlednic, vtisknete jim jedinečnou “tvář”. Inspirovat se můžete nejen přírodou, jarními květinami, ale třeba také vašim okolím. Minimalisticky se dají vyobrazit také zvířata a nejrůznější předměty. Květiny však na přání působí ideálně, a pokud se vám podaří vkusně navrhnout kompozici, může se vám podařit něco jedinečného.