Nechte za sebe uklízet techniku

Estimated read time 2 min read

Nejkvalitnější a nejžádanější stroje, které vynikají i dokonalými technickými parametry jsou z řad HAKO, RIBO, MULTICAR, WIELAND a další. Jedná se o úklidové stroje, které vám můžeme nabídnout i my. Přední světové značky na trhu se pyšní dlouhou životností a maximální výkonností.

Naše moto: uklizeno uvnitř i venku

Z venkovní techniky vám můžeme nabídnout stroje vhodné k údržbě komunikace na https://www.unikont.cz/ Jedná se především o plně funkční sekačky a kloubové nakladače.

Pro úklid uvnitř jsou zase určeny zametací a mycí stroje, profi a průmyslové vysavače a univerzální mycí stroje. Průmyslové vysavače Ruwac jsou jedinečné v tom, že jsou nyní dostupné také na českém trhu. Jejich nespornou výhodou je, že se dají použít i v provozovnách, kde hrozí požár a vznícení hořlavého prachu.

Hygiena především

V dnešním světě je velice důležité, abychom kladli větší důraz na hygienu a s tím další spojené úkony. Není to jen o mytí rukou, ale je potřeba, aby byla čistá i sanitární technika, podlaha a jiné příslušenství. O to se hravě postarají scrubmastery.

Jsou to neskutečně šikovné stroje, tak si jeden z nich pořiďte i do vaší úklidové čety. Ve firmách není lehké udržet pořádek. Dokonce tu může zavládnout i chaos. Chcete mít vše řádně pod kontrolou? Pak vsaďte na naší společnost Unikont Group.

Scrubmaster je praktický pomocník kompaktního designu s mnoha zajímavými funkcemi. Skvěle umyje podlahu i menší plochy. Disponuje diskovým kartáčem, který ušetří váš čas. Snadno se ovládá a je velice příjemný na úchop do ruky. Nezabere příliš mnoho místa a rychle se uskladní. Součástí je baterie, která se standardně nabíjí pomocí elektrické zásuvky.

Vyzkoušejte také hit v podobě čistícího stroje OERTZEN. Je nadstandardního provedení a super výkonný. Pokud vás tedy oslovila nabídka – není nic snazšího, než si scrubmaster a další techniku třeba jen pronajmout.

Další články:

Další články autora: