PrestaShop a jeho správa – na co všechno musíte myslet?

Estimated read time 2 min read

Kompletní správa PrestaShopu tak, aby dobře pracoval a případně ho upravovat v rámci jednoduchých úkonů i složitějších programátorských úprav je docela složitá a časově náročná věc. Správný provoz PrestaShopu vám zajistí bezproblémový chod platebních metod v internetovém obchodě. Co však dělat ve chvíli, kdy si s PrestaShopem nevíte sami rady? Je o dost jednodušší najmout si ke správě někoho, kdo vám bude vždy po ruce a připraven vám pomoci s úpravou či nastavením. Vložte správu do rukou někomu, kdo má dlouholeté zkušenosti a ví přesně, jak vám pomoci k bezproblémovému chodu plateb na vašem e-shopu.

Zkušení odborníci v PrestaShopu

Když pomoc s PrestaShopem, tak jedině od těch nejpovolanějších. 1Presta je firma, která ví přesně, o co jde, jak vám to může pomoci a co vše stojí za jeho správou. Jde vlastně o open sourcové řešení pro internetové obchody a to zcela zdarma. V podstatě podporuje různé platební metody a napomáhá, aby vše dobře fungovalo. A právě v tomto ohledu vám firma 1Presta hodně pomůže. Nejen, že se s vámi na začátku o všem pobaví a zjistí, jak velký eshop máte, co všechno chcete v rámci spolupráce spravovat a jak vlastně fungujete. Následně s vámi vše nainstalují, nastaví, naprogramují a doladí tak, aby všechno fungovalo.

Dlouholeté zkušenosti

1Presta mají spoustu referencí a hlavně za nimi stojí víc než jedenáct let zkušeností. Během nich porozuměli PrestaShopu opravdu do nejmenšího detailu. Neustále se také zdokonalují a učí od těch nejlepších – přímo od mateřské společnosti ve Francii. Kromě toho jsou oficiálními partnery pro prestashop v České republice i na Slovensku. Svěřte správu do rukou odborníkům, kteří vám budou pravidelně reportovat, co se děje a všechny vámi požadované úpravy bez problémů zapracují.

Další články:

Další články autora: