Ostatní tvorba Speciální Efekty

Podívejte se, jak kreativně si lze poradit s odřenou karoserií

Máte odřené, poškrábané či nabourané auto, třeba i s promáčklou kapotou? Jedná se jen o estetickou vadu, která vám nijak nebrání v bezpečné jízdě? Nevozte váš vůz ihned do servisu, kde si za opravu nechají velmi slušně zaplatit. Využijte své kreativity, popřípadě se nechte inspirovat dnešním článkem, jak si s pošramoceným autem kreativně poradit. 

Vada, která se dá proměnit ve výhodu

Jen málo věcí vás naštve tak, jako když vám někdo odře automobil či máte autonehodu. Stačí chvíle nepozornosti, zaváhání a máte promáčklé dveře, odřený lak apod. Pokud se však jedná o malé nehody, které poškodí vůz “jen” z estetického hlediska, můžete výt ještě šťastnými. Co však s neestetickým poškozením na vašem autě? Zapojte kreativitu a pusťte se do “oprav”.

Kreativní mysl

Zapomeňte na pomoc servisu a pusťte se do opravování vašeho automobilu sami. Stačí vám k tomu vlastní kreativita a ušetříte množství peněz, které byste v autoservisu nechali za opravy. Zkusit můžete alternativu, která se týká kreativního zamaskování poničeného auto. Velmi vkusně a vtipně můžete nedokonalosti na vašem vozidle odstranit a dodat mu na jedinečnosti. Vzniknout může i zajímavé umělecké díle, které může auto náležitě ozvláštnit. Nechte se inspirovat nápady z dnešního článku.

Stopu nemusel zanechat váš soused nebo nepozorný řidič na parkovišti, ale Thor!

Proměňte nevýhodu ve výhodu.

Chuck Norris se dotkl vašeho auta. I to je možné.

Škrábance opravte náležitým způsobem.

Nenápadně vady zamaskujte a proměňte je v zajímavost.

I takto fikaně můžete vaše auto ozvláštnit.

Škrábance, které nejsou jen obyčejnými škrábanci.

Mnohdy stačí jen malá změna.

Anebo takto?

Použít můžete nejrůznější materiály a automobil bude jako “nový”.