Ostatní tvorba

Umělkyně tvoří jedinečné květinové věnečky pro své chlupaté mazlíčky

Výroba věnečků a dalších ozdob z umělých a živých květin je nyní velmi populární. Nosí se na festivalech, ale ozdobí i mnoho budoucí manželku či družičky na svatbě. Umělkyně, kterou vám dnes představíme, tvoří květinové věnečky pro své chlupaté mazlíčky. Nejenže je těmito korunami zdobí, ale poté si je dokumentuje, a to velmi povedeně.

Květinová tvorba

Květinová tvorba se tak nemusí týkat jen lidí, ale i chlupatých členů rodiny. Umělkyně nejdříve květinovou korunou ozdobila svého psa, australského ovčáka Freya. Začalo to zábavou, která se proměnila v touhu vytvářet další květinové ozdoby. Začala vyrábět květinové věnečky a koruny nejen pro lidi, ale také pro psy a kočky. Umělkyni se dostalo velmi pozitivní zpětné vazby a to nejen díky samotným věnečkům, ale také roztomilým fotografiím. Umělkyně používá umělé květiny a vytváří opravdu povedené kreace. Navíc každý takto vyrobený věneček je opravdovým originálem. Ozdobit tak můžete na svatbě nejen sebe, ale i vaše chlupaté členy domácnosti.

Není to roztomilé? Musí se jednat o opravdu klidného a hodného chlupatého kocoura, který vydrží takto v klidu sedět před objektivem. 

Mrk do foťáku. 

Ze své kočky můžete vykouzlit zimní vílu.

Umělkyně je úspěšná i díky svým povedeným fotografiím.

Květinový věneček nemusí nosit jen kočky, ale také psi. 

Ne vždy se jim to však musí líbit.

Někdy jim to možná ani nevadí.

Nejen samotné věnečky, ale také zvířecí modelové a jejich fotografie se postarali o to, že se jejich autorka stala poměrně známou a dokáže se svou tvorbou živit. Něco podobného můžete vyzkoušet i vy. Postačí vám k tomu pevný drátek, umělé květiny, stuhy a lepící pistole. Můžete se tak pustit do tvorby věnečku pro vás i vaše chlupaté členy domácnosti.