Reklamní nabídky

Potřebujete podpořit svoji soustředěnost? Vyzkoušejte účinky minerálů

Minerály jsou přírodniny, které vznikaly po dlouhá staletí v hlubinách naší země. Již v dobách dávno minulých je lidé využívali pro výrobu šperků a také jim přisuzovali zvláštní schopnosti a vlastnosti. Pokud potřebujete podpořit svoje soustředění, můžete vyzkoušet některých z těchto minerálů.

Minerály pro podporu soustředění

Minerálů je velké množství a každému jsou připisovány jiné účinky. Tyto by mohly podpořit soustředění, koncentraci a vnímání.

Achát je minerál vyskytující se v celé barevné škále. Pomáhá zlepšovat naše mentální funkce, podpoří koncentraci, vnímání a schopnosti analyzovat. Nádherně fialový ametyst podporuje stimulaci mysli, zlepšuje soustředění a paměť, zvyšuje motivaci. Modrý chalcedon je minerálem vhodným při výuce cizích jazyků neboť podporuje schopnost jejich výuky a navíc zlepšuje paměť. Červený karneol bojuje proti duševní letargii a podporuje naši koncentraci. Citrín je minerál stimulující mozkové činnosti, podporující motivaci a aktivující naši kreativní činnost. Kromě toho má pozitivní vliv na koncentraci a revitalizaci naší mysli. Smaragd podpoří jasné myšlení a posílí paměť. Fluorit zvyšuje naši koncentraci. Hematit podporuje originalitu myšlenek, pozitivně působí na paměť a podporuje lepší koncentraci. Opál je minerálem podněcujícím především kreativitu. Nádherně hnědě žíhané tygří oko má pozitivní vliv na naši duševní jasnost a podporuje soustředění mysli.

Minerální šperky i dekorace do bytu

Jestliže se rozhodnete vyzkoušet vlastnosti některých z výše jmenovaných minerálů, zavítejte na e-shop magieprirody.cz. Naleznete zde jak krásné a originální minerální dekorace, tak i zajímavé šperky. Čekají tu na vás náramky, přívěsky, náhrdelníky a náušnice vyrobené z minerálů. Pořídit si můžete také originální dekorace do bytu nebo třeba kanceláře – stromečky štěstí solné lampy nebo lampy z dalších minerálů. Netradiční jsou pak kousky surových kamenů, drúzy nebo geody.