Reklamní nabídky

Proč doporučujeme stupnici Huawei 3?

Pokud jste si už přečetli nějakou recenzi o novém Huawei Scale 3, pak byste věděli, že se nejedná o stejný starý fitness nástroj z minulosti. Tento fitness gadget nejen počítá vaše kalorie – měří také množství kyslíku v krvi a monitoruje úroveň stresu v těle. Ve skutečnosti je to jeden z mála gadgetů, který je schopen provádět oba tyto úkoly současně. Zajímavější je, že nový Huawei Scale 3že také měřit srdeční tep a tepovou frekvenci jednotlivce pomocí svých dvou senzorů – horní a dolní části těla. Je to rozhodně působivé!

Použití inteligentní multimetrové váhy je snadné – jednoduše se na něj postavte a sledujte svou aktuální hmotnost pomocí dotykového displeje. Aplikaci Huawei Health si také můžete stáhnout z internetu do svého mobilního zařízení. Potéžete jednoduše zadat informace do svého osobního profilu. Jakmile jsou hotové, hodinky zobrazí aktuální naměřenou hodnotu vašeho srdečního tepu – ve formátu MDPH (max/minimum). Kromě toho jsou dva další senzory huawei scale 3 vybaveny také podsvícením. Uživatel tak může vidět čísla i v noci.

Není pochyb o tom, že hodinky huawei scale 3 jsou velmi sofistikované, pokud jde o přesnost. Jak už asi víte, chytré váhy jsou revolucí, pokud jde o zaznamenávání a zobrazování hmotnosti jednotlivců během cvičení nebo jakékoli fyzické aktivity. Tento nástroj vám umožní udělat to samé, protože vám umožní zaznamenat počet kalorií, které spálíte během tréninku.

Další velkou výhodou chytrých vah smartphonu je, že mohou lidem také poskytnout přesné údaje o jejich indexu tělesné hmotnosti (BMI), krevním tlaku a podobně. Nedávné verze těchto inteligentních vah však mají další funkce, které v předchozích verzích nebyly. Jednou z těchto dalších funkcí je monitor srdečního tepu. Většina těchto monitorů srdečního tepu pro smartphony je dodávána s nejnovější verzí freewaru s názvem platforma Android. Nemusíte proto hledat jiné platformy pro stahování nejnovější verze softwaru pro monitor srdečního tepu do svého smartphonu.

Existuje také několik dalších výhod používání Huberanovy stupnice s její freewarovou aplikací. Za prvé, tuto bezplatnou aplikaci mohou používat ostatní uživatelé smartphonu kromě jediného, ​​kdo má aplikaci nainstalovanou ve svém smartphonu. Za druhé, kromě vestavěného krokoměru, chytré aplikace Huberan také umožňují dalším fitness aplikacím používat freeware ke sledování rychlosti běhu, maximální srdeční frekvence, času každého tréninku, spálených kalorií, ujeté vzdálenosti a dalších užitečných údajů . Za třetí, freeware aplikace také umožňuje uživatelům exportovat své fitness informace do souboru aplikace Excel a totéž platí i pro ostatní fitness aplikace.

Pokud uvažujete o koupi nového chytrého telefonu, pak první věc, kterou byste měli udělat, je stáhnout si bezplatnou aplikaci pro Huawei Scale 3. S touto aplikací si budete moci zaznamenat svůj pokrok ve fitness přímo v pohodlí svůj vlastní domov. To je velmi výhodné, zejména pokud jste stále na cestách a nemáte čas chodit do posilovny. Kromě toho, že budete mít správnou fitness aplikaci, vám to také ušetří vysoké náklady na pronájem osobního trenéra. Díky chytrým stupnicím pro chytré telefony si můžete být jisti, že dosáhnete ideální hmotnosti a typu postavy.