Reklamní nabídky

Se stylovým krytem zaujme váš telefon každého

Když telefon rozbalíte, je nový, krásný, ale v podstatě stejný jako miliony jiných modelů, které si kupují uživatelé po celém světě. Teprve s krytem na telefon mu dodáte ten správný vzhled. Telefon používáme neustále, proč si jeho vzhled nepřizpůsobit tak, aby k nám dokonale ladil. Pouzdra na telefon se nabízí v mnoha provedeních. Někteří je pořizují tak, aby se skvěle hodily k outfitům, které mají v šatníků, jiní s pomocí krytu vyjadřují svou osobnost, co mají rádi a někteří si zkrátka pořídí kryt s motivem, který je vždy pobaví. Kryty na mobil nejsou žádnou novinkou, již 20 let si lidé s jejich pomocí přizpůsobují vzhled telefonu.

Zvolte českou kvalitu za super cenu

Pouzdra na mobil můžete koupit na mnoha místech, ale ne vždy půjde o kvalitní výrobky. Dokonce i pouzdro by mělo něco vydržet a pokud chcete mít jistotu, že bude pro telefon tou nejlepší ochranou a něco vydrží, vyberte pouzdro na Coolpouzdra.cz. Najdete zde nejširší sortiment pouzder na všechny telefony. Stačí vybrat značku, váš model a následně si zvolit některý z krytů. Nabízí se vám 225 motivů, takže si mezi nimi vybere každý, navíc jsou všechny kryty v nabídce skladem, takže na ně nebudete dlouho čekat. Pokud si myslíte, že jde o asijské kryty, jste na omylu, vše je česká výroba, jde o originální designová pouzdra, která na váš telefon budou dokonale pasovat. Možná, že se vám dělalo vždy černo před očima, když váš telefon spadl na zem, když však bude mít kvalitní kryt, bát se nemusíte. V eshopu koupíte i tvrzená skla a ochranné fólie. Kombinací krytu a ochranného skla dostane telefon celistvou ochranu.

Příslušenství pro lepší používání telefonu

Eshop Coolpouzdra.cz nabízí také příslušenství na telefon, které vám zlepší jeho používání. Skvělou investicí jsou držáky PopSocket, se kterými se s telefonem mnohem lépe manipuluje, slouží jako stojánky a při držení vám s nimi telefon jen tak nevyklouzne z ruky. Velmi praktické jsou také nalepovací kapsy na kreditku. Proč u sebe nosit telefon i peněženku, když si přímo na telefon můžete dát kreditku a kdykoliv zaplatit. Inspirujte se zajímavým sortimentem. Dopravu máte už od 25 Kč a když pořídíte zboží za více než 600 Kč, za dopravu nezaplatíte nic. Nejde však jen o eshop, máte zde také blog o telefonech, kde můžete sledovat zajímavé novinky ze světa telefonů.